Jak uspořádat zahradní párty, na kterou nikdo nezapomene? Dopředu si vše naplánujte

Párty stan

Rádi hostíte své přátele a rodinu a trávíte čas společně u vás na zahradě? Aby vaše zahradní slavnost proběhla hladce a bez jakýchkoliv problémů, vše si pečlivě naplánujte. Menu počínaje a sezením konče. Na co byste při plánování rozhodně neměli zapomenout?

Párty stany pohostí tolik hostů, kolik je potřeba

Jakmile si sepíšete nákupní seznam a promyslíte, co budete vařit, grilovat, péct a podávat k pití, zamyslete se nad tím, kam své hosty posadíte. Máte dostatek zahradního nábytku? Bude nutné půjčit si nějaký od svých přátel? Kromě míst k sezení zvažte také to, zda jste připraveni i na nepřízeň počasí. Spolehlivými partnery do deště, větru i zimy jsou párty stanypárty stany. Snadno je postavíte na své zahradě a pohostíte v nich tolik hostů, kolik bude potřeba.

Když je účast veliká, využijte plachtové haly

Máte hodně kamarádů nebo pocházíte z obrovské rodiny? Pokud připomínáte Hujerovi, možná pro vás bude vhodnější pořídit si větší plachtovou halu. Plachtová halaPlachtová hala  se snadno sestrojí a existuje v tolika velikostech, že snadno usadíte každého, koho znáte.

Párty stany s podlahou nebo bez?

Při plánování zasedacího pořádku v párty stanu na vás kromě vymýšlení toho, jak nábytek uspořádat, čeká také volba týkající se podlahy. Chcete stan postavit přímo na terénu zahrady nebo raději chcete využít možnosti podlahy?Rozhodování vám usnadní aktuální počasí a stav samotného terénu.

Aby vaše zahradní párty proběhla hladce a hosté na ni ještě dlouho s úsměvem vzpomínali, bude nutné ji do detailu dopředu naplánovat. Kromě sestavení menu nezapomeňte na zajištění dostatku nábytku a případně i vytvoření vhodného zázemí v párty stanu, do kterého neprší a nebude vás rušit ani vítr a další výkyvy počasí. Pokud nebude počasí spolupracovat a vaše zahrada se promění v bahnitý terén, využijte podlahy, jež se dá ke stanu připevnit.

Zdroje info: idnes.cz, tatrastany.cz

Náhledové foto: Shutterstock

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.