Jak si užít podzim na zahradě? Vytvořte si pohodlné zázemí

Podzim

Rádi se díváte, jak se svět kolem vás s příchodem podzimu zbarvuje a vše se postupně zklidňuje a připravuje ke spánku? Přestože se dny již začínají pomalu krátit a slunečního svitu ubývá, není nic hezčího než si uvařit čaj, uvelebit se v zahradním křesílku a sledovat svět okolo sebe. Souhlasíte?

Pohodlný zahradní nábytek vám relaxování v zahradě zpříjemní

Aby bylo vaše rozjímání a sledování padajících listů dokonalé, potřebujete k tomu pohodlný zahradní nábytekzahradní nábytek. Z polstrovaných zahradních křesílek a židlí bude pozorování okolní přírody mnohem příjemnější.

Lavička obklopená květinami? Poznejte ráj na zemi

Oblíbeným typem nábytku je zahradní lavičkazahradní lavička. Stačí na ni položit měkkou podušku a záda si podložit svým oblíbeným polštářem a jenom si užívat kouzlo přítomného okamžiku. V případě, že se na vaší zahradě nachází skalka, která je vaší chloubou, snažte se lavičku namířit čelem k ní.

Jak na vytvoření dokonalé podzimní atmosféry na zahradě?

K vytvoření té správné podzimní atmosféry vám samozřejmě vypomohou také svíčky, lampiony, domácí koláč se švestkami, zásoba horkého čaje, měkké deky a podušky. Právě tyto detaily jsou k vytvoření dokonalé podzimní pohody nezbytné. Připravte svou zahradu na nadcházející podzim a užijte si toto období na maximum.

Podzimní rozjímání na lavičce v zahrádce je k nezaplacení. V mezi čase, kdy nebudete udržovat záhonky, sklízet poslední odrůdy zeleniny a ovoce a pomalu zazimovávat stromy a další rostliny, si užívejte okamžiky nicnedělání na pohodlném zahradním nábytku. Podzim je ideálním časem k zpomalení a prostému rozjímání. Vdechujte podzimní vzduch plnými doušky a s šálkem horkého čaje v ruce se oddávejte pouhému sledování okolní přírody. Uvidíte, že se hned budete cítit šťastnější a spokojenější.

Zdroje info: novinky.cz, jurhan.cz

Náhledové foto: Shutterstock

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.