I vaše terasa si zaslouží stylovou dlažbu

Klasická dlažba

Krásné zahradní posezení je snem spousty lidí. Pokud jste se rozhodli jej realizovat, určitě budete nejvíce přemýšlet nad pochozí plochou. Ta by měla být jednak pohodlná při chůzi a jednak stylová. Design je u mnohých věcí na první pozici a u venkovní dlažby o tomto faktu není třeba nijak diskutovat. Když přijdete do jakéhokoli zahradního prostoru, zaujme vás zejména precizně střižená travnatá plocha, jež je vkusně zkombinována právě s dlažbou. Podívejme se tedy na možnosti, které se nám z pohledu volby zpevněné pochozí plochy nabízejí.

Oblíbené oblázkové povrchy

Jedním z nejmodernějších a nejoblíbenějších povrchů současnosti je dlažba mající na své horní části jemné oblázky. Ty mohou být jak jednobarevné, tak i zcela přirozeně smíchané v různých odstínech. Právě kombinace barev a zcela přirozeného ryze přírodního kamene dokážou vytvořit tu správnou atmosféru. Spolehněte se u ní na minimální nasákavost a také na to, že můžete po terase a chodnících kráčet i bez bot.

Oblázková dlažba

Nenáročná imitace dřeva

Máte rádi pohled na dřevo, nicméně preferujete spíše bezúdržbové materiály? Pak pro vás bude jasnou volbu dlažba imitující dřevo. Její vzhled je naprosto dokonalý, povrch hladký a nabízí minimální nasákavost. Vynikající je u ní také velmi nenáročná údržba. Není zapotřebí ji nijak drhnout ani nic podobného. Stačí občas pouze povrch zamést. Spolehnout se budete moci i na maximální pevnost a odolnost.

Imitace dřeva

Sázka na klasiku

Vsadit ale lze klidně i na klasiku v podobě betonové dlažby většího formátu. Ta vyjde finančně velmi levně a nabízí dnes úplně jiné vlastnosti než v minulosti. Povrch je opatřen speciálním filmem, který dokáže odpuzovat vlhkost, a můžete ji sehnat ve spoustě barevných variací. Ať už vybíráte jakoukoli dlažbu nebo obrubníky a jiný betonový sortiment, podívejte se na nabídku společnosti Presbeton, v níž určitě najdete to, co potřebujete.

Barevná dlažba

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.