Čerstvé ovoce a zelenina nemusí pocházet jen z vlastní zahrady

Čerstvá zelenina

Dostatek vitamínů a lidskému tělu prospěšných látek pochopitelně pochází především z čerstvého ovoce a zeleniny. Spousta lidí vlastní svou zahrádku, kde si může všechno vypěstovat a následně sklidit. Jestliže máte k dispozici záhony, můžete si být jistí celkovou kvalitou ovoce i zeleniny a sklízet produkty kdykoli, když budete mít chuť a čas. Co ale v případě, že vlastní zahrádku nemáte? Možností existuje hned několik…

Supermarket nabízí minimální kvalitu

Většina z nás samozřejmě vyrazí za nákupem do supermarketu, kde si vybíráme nejrůznější potraviny. Ovoce a zelenina nejsou žádnými výjimkami. Kvalita ale často za moc nestojí. Již pohledem je možné mnohdy rozpoznat, že jednotlivé kusy jsou všechno jenom ne čerstvé. Potíž může být i v tom, že pocházejí z mnoha různých zemí. Proč ale kupovat třeba brambory z Polska, nebo rajčata ze Španělska, když jsou k dostání i u nás, a to od tuzemských farmářů v té nejvyšší jakosti.

Regionální farmy nabízejí kvalitu

Jak již bylo naznačeno, chcete-li skutečnou zaručenou kvalitu, je třeba vsadit na farmy a plodiny pocházející z tuzemských polí. Farmáři v České republice mají stoprocentně co nabídnout a získáte prvotřídní plodiny se spoustou vitamínů a lidskému organismu prospěšných látek. Budete mít jistotu, že ovoce ani zelenina nejsou hnojené chemickými látkami.

Rozvoz ovoce a zeleniny

Že se vám zrovna nechce na trh? Nevadí, vždyť i restaurace, hotely a další podniky sázejí na rozvoz ovoce a zeleniny. Profesionální firma jej zařídí včas, rychle a za solidní cenu. Budete tak mít jistotu, že hosté ve vaší kuchyni budou mít na talíři to nejčerstvější, co je momentálně k dispozici. Naším tipem je společnost Šandera úspěšně působící na českém trhu již více než 20 let. Vybrat si u ní můžete z velmi pestrého sortimentu.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.