Venkovní svítidla

4 tipy na elektro doplňky v exteriéru

Jakékoli zahradní posezení by mělo nabízet především maximální komfort. Tradičně si spousta lidí myslí, že bohatě postačí nákup elegantního zahradního nábytku. Hodně důležité jsou ovšem také nejrůznější elektro spotřebiče a doplňky. Pokud nevíte, co všechno byste měli v exteriéru mít, jste na správné adrese. Zaměříme se totiž právě na ty nejdůležitější, jež vám do značné míry usnadní život.

1. Elegantní venkovní svítidla

Letní večery jsou velmi dlouhé a všichni se na ně těšíme. V určitý moment ale přijde tma a rozhodně se vyplatí být připravený! Proto zvolte moderní venkovní svítidla. Optimální jsou LEDková, jež vypadají perfektně a dokážou ušetřit nemalé množství elektřiny. Typickým příkladem budiž třeba LED panely integrované ve stropu zahradního altánu, případně podsvícené podhledy prostřednictvím LED pásků. Pro některá světla třeba u garáže se hodí zakoupit také pohybové čidlo. Ušetříte tak jak čas, tak především energii.

Venkovní svítidlo

2. O každé návštěvě byste měli vědět

Sedíte si pohodlně v pergole za domem a nikoho nečekáte? Pohodlí může narušit třeba osoba, která prostě vejde do zahradního prostoru nečekaně. Prostě se osmělí, když se nedozvoní, a jde za vámi. V tomto případě se vyplatí vybírat mezi domovními zvonky takové, že budou fungovat i v exteriéru. Dokonce existuje i specifický videotelefon, jehož obrazovka bude mimo jiné i třeba hned za francouzskými dveřmi.

Prodlužovací kabel na bubnu

3. Prodlužovací kabely

Máte doma prodlužku? Pokud ne, vyplatí se zvolit praktický prodlužovací kabel na bubnu. Právě do něj připojíte jednotlivé spotřebiče typu zahradního grilu anebo elektrické sekačky či pily.

4. Nezapomeňte na zásuvky

Nezapomínejte ani na exteriérové zásuvky. Nikdy nevíte, kde budete přívod elektřiny potřebovat. Optimální jsou odolné zásuvky, jež dokážou snést i působení větru či deště, případně jiných rozmarů počasí.

Zásuvky

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *