Vybíráme jednoduché dětské hračky na zahradu

Dětský koutek dnes patří na jakoukoli zahradu a rozhodně by ani ta vaše neměla být z tohoto pohledu nijak vynechávána. Možností zařízení různých dětských atrakcí máme dnes opravdu hodně. Jednat se může jak o houpačky, tak i o skluzavky a mnohé ostatní atrakce pro nejmenší. My se pokusíme upozornit na ty nejjednodušší dětské hračky určené do exteriéru. O tom, že možností je celá řada, se následně společně přesvědčíme.

Domeček Happy House

Tento nejprodávanější plastový domeček pro děti nabízí skvělý kompromis mezi nízkou cenou a hračkou, která bude děti bavit. Určen je pro věkovou kategorii od 2 let nahoru. Domeček je v klasickém provedení se dvěma okny, stejným počtem okenic a standardní červenou střechou. Vybrat si ale lze klidně i domek bez okenic. Jeho rozměry jsou 130 x 109 cm. Okna dokážou do interiéru domku pustit dostatečné množství čerstvého vzduchu. Důraz je kladen i na detaily, což potvrzuje i schránka na dopisy.

Plastový domeček

Houpadlo Bibop jako alternativa houpačky

Mezi oblíbené dřevěné hračky na zahradu patří především houpačky. Pokud chcete najít levnou alternativu, pak je skvělou volbou houpadlo Bibop. To je vyrobeno z plastu a určeno je pro děti od 1 do 3 let. Plast je vysoce kvalitní a neobsahuje žádné ftaláty. Opory nohou zajišťují i maximální bezpečnost z hlediska zamezení podklouznutí. Veselé provedení houpadla zaujme již na první pohled. Délka houpadla je dostačující, činí 116 cm.

Houpadlo

Nákladní vyklápěcí auto

Kdo by si nepamatoval na klasická plastová dětská autíčka, která znázorňovala vozy značky Tatra. Nákladní vyklápěcí auto model Actros je vyroben z vysoce kvalitního plastu a nejen na pískovišti bude vašemu dítěti vynikajícím společníkem. Přikoupit si samozřejmě můžete ještě další modely typu bagru a dítě může mít celý set nákladních vozů, s nimiž si může pohodlně hrát.

Lena Mercedes

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.