Vyberte si stylové dřevěné doplňky do zahrady

Dřevěný květináč

Moderní zahrada si v současné době vyžaduje nejen pravidelnou péči o trávník a okrasné rostliny, ale také hezké doplňky. Ty totiž dokážou dokonale oživit jakýkoli prostor. Jednat se může o stylové květináče, truhlíky či jiné komponenty. Výbornou volbou jsou zejména dřevěné výrobky, jež jsou stylové a dokonale zapadnou do jakékoli části zahrady. Pokud nevíte, pro které se rozhodnout, jste na správném místě. Rádi vám nabídneme zajímavé tipy z eshopu drevovyrobky.cz.

Dřevěný dekorační květináč trakař

Jestliže chcete vsadit na rustikální motivy, vyplatí se například dřevěný dekorační květináč trakař. Ten je vyroben z broušeného smrkového dřeva. Zakoupit si jej můžete v rozloženém stavu. Doma jej tak velmi jednoduše poskládáte a následně do něj můžete umístit jakékoli květiny dle vašeho výběru. Své uplatnění si najde i v pergole anebo u posezení jako zajímavý solitér.

Dřevěný dekorační květináč trakař

Foto: drevovyrobky.cz

Stylový dřevěný květináč s koly a 3 truhlíky

Designově velmi povedený je dřevěný květináč s koly a 3 truhlíky. Vyroben je z broušeného dřevěného dřeva. V kartonu najdete tři zkompletovaná kola, truhlíky a stojny. Celý komplet si pohodlně postavíte sami dle přiloženého návodu. Truhlíky mají velikost 41 x 14,5 x 11,5 cm. Je možné v nich pěstovat jak květiny, tak i užitkové rostliny, a to klidně i v průběhu celého roku. Dokoupit lze k celému setu také plastové truhlíky s miskou.Dřevěný květináč s koly a 3 truhlíky

Foto: drevovyrobky.cz

Malá dřevěná lucerna

Moc hezkým a funkčním doplňkem je také malá dřevěná lucerna. Zhotovená je podle tradičních dřevěných lidových vzorů. Nejčastěji se využívá v interiéru stylových restaurací anebo nejrůznějších domů či zahradních staveb. Dekorační osvětleníDekorační osvětlení touto lampou zajistí čajové svíčky, které se vkládají na předpřipravenou plochu uvnitř lampy. Využít ji lze i pro noční průvody s dětmi. Výška lampy činí 25 cm a půdorys 12 x 12 cm.

Dřevěná lampa

Foto: drevovyrobky.cz

Náhledové foto: drevovyrobky.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.