Velikonoční dárky: Vsaďte i na poutavé obaly

Jutový pytel

Už se těšíte na Velikonoce? Tyto svátky, jež jsou oblíbené hlavně u mužů, se vyznačují především tím, že pánové dostávají od žen nejen vejce, ale i mnohé pochutiny. Tradičně si upletou pomlázku a následně se snaží ženu tradičním rituálem omladit. Respektive se říká, že díky pomlázce z čerstvého proutí žena neuschne. Určitě se vyplatí klást důraz na unikátní design různých velikonočních výzdob a také na poutavé a designově povedené obaly, v nichž si mnohou koledníci dárky odnést. My se na obojí podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Poutavé velikonoční dekorace v mnoha podobách

S Velikonocemi jsou spjaté mnohé zvyky a nimi spojené věci, jež dokážou oživit a upozornit právě na tyto svátky jara. O jaké záležitosti se jedná nejčastěji?

Tradiční zelené osení

Před Velikonocemi není od věci nasadit semínka trávy do nějaké zajímavé misky. Především ty hliněné s velikonočními motivy zcela jistě stojí za to. Zeleň vypadá v interiéru velmi živě, a pokud se o ni staráte, určitě se bude hodit jak do rodinného domku, tak do paneláku.

Jutové pytlíčky s různými motivy

Takový jutový pytlík s velikonočním motivem může třeba v takové kuchyni vypadat hodně nápaditě. Volit je možné hned několik barevných variací, které rozhodně zaujmou. Jako motiv může sloužit třeba právě velikonoční vejce nebo třeba takový zajíc.

Velikonoční beránek

Proč si ho neupéct? Na internetu najdete spousty různých receptů, které stojí minimálně za vyzkoušení.

Jutový pytel

Foto: Saketos

Velikonoční dárky mohou být stylově zabalené

V každém případě. Určitě je třeba vyvarovat se různých igelitových tašek a jiných obalů, které jsou fádní a sváteční atmosféru nijak výrazně nenavodí. Jaké obaly se tedy na velikonoční výslužku používají nejčastěji?

Lněné pytlíky s potiskem

První poměrně oblíbená varianta obalového materiálu. Len je vynikající především tím, že se jedná o ryze přírodní materiál, který něco vydrží. Použít je možné takovéto lněné pytlíky klidně i několikanásobně. Bez potíží vám tedy vydrží i další léta. Vy budete mít jistotu, že nemusíte kupovat nic nového.

Džínové pytle

Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo nenosí džíny. Tyto oblíbené kalhoty mají nezastupitelné místo v oděvním průmyslu. Džínovina je ale vynikající třeba také pro výrobu různých pytlíků. Třeba těch velikonočních. Potisk se na ní uchytí naprosto skvěle a celkový dojem bude vynikající.

Jutové sáčky

Výbornou volbu představují také jutové sáčky, jež také disponují různými potisky. Známý je třeba nápis Egg hunt. Ten charakterizuje slavnou hru. Lov kraslic a velikonočních vajíček díky takovémuto pytlíku bude pro děti mnohem zajímavější.

Kde vybírat takovéto kvalitní a zajímavé obalové materiály? Podívat se můžete do eshopu Saketos. Jeho nabídka je velmi pestrá a zcela jistě si vyberete.

Náhledové foto: Saketos

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.