Tažení veganů napříč planetou – každý rok jich přibývá geometrickou řadou

Životní styl, který není založení na utrpení a zneužívání zvířat – přesně tak bychom mohli vegany definovat. V hře totiž není jen úplné omezení konzumace masa, ale i používání výrobků, jež jsou čistě rostlinného původu (a samozřejmě nesmí být ani testování na zvířatech.

A to, že je tento způsob života stále populárnější, dokládají i oblasti našeho života, které silně ovlivňuje. Na zoubek se můžeme podívat třeba mobilním aplikacím.

Když chcete být veganem, váš život se změní

Příkladem může být superaplikační platforma VEGANZONE. Ta byla spuštěna, aby spojila téměř 100 milionů veganů, kteří žijí opravdu po celém světě. Milovníci rostlinné stravy tam najdou opravdu velké množství užitečných tipů a triků. Například:

  • mohou sdílet společné hodnoty,
  • objevovat restaurace v okolí,
  • hledat produkty, události, novinky, recepty a lidi!

Foto: Pixabay

Veganský život online

Určitě stojí za zmínku, že mezi nejoblíbenější funkce patří skener veganských výrobků a výrobků, které nikdy nebyly testovány na zvířatech. Ovšem velké popularitě se těší veganská kalkulačka, výživové hodnoty jednotlivých potravin, zobrazení veganských restaurací poblíž majitele aplikace nebo nejrůznější recepty a veganské novinky.

Žádný vegan na světě se už nebude cítit sám!

Přesně to je motto této aplikace. „Veganzone je tu proto, aby se každý, kdo se zajímá o život založený na rostlinách, cítil jako doma, mohl se ptát, snadno se učit a sdílet své zkušenosti. Chceme totiž, aby veganství bylo dostupné pro každého,“ řekl zakladatel a podnikatel Veganzone Murat Aksu.

Není také bez zajímavosti, že i když byla společnost Veganzone založena teprve v březnu 2021 v New Yorku, ještě téhož roku získala ocenění 3. nejlepší produkt měsíce v konkurenci 2 880 produktů na Producthunt.com. „Veganzone je k dispozici zdarma v obchodě Google Play a App Store. Pojďte a přidejte se k nám!“ dodal ještě její zakladatel.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: VEGANZONE rozšíří veganskou komunitu ve 196 zemích! | Protext – PR služby ČTK

Už odmalička o mně říkali, že mám zelené prsty. A protože pod nimi stále něco roste, nemůžu si všechny ty zajímavosti a dobré tipy nechat jen tak pro sebe :)