Vánoce se blíží: 3 tipy na dárky pro majitele zahrady

Vánoční dárky

Vlastníte zahradu, milujete pobyt na čerstvém vzduchu a tradiční činnosti, které souvisí jak s pěstováním různých rostlin, tak i s relaxem? Pokud ano, zcela jistě byste si na Vánoce přáli dárky spojené s touto tematikou. Podobně přemýšlejí ale i lidé ve vašem okolí, a z toho důvodu je na místě poradit, jaké věci by se jim mohly pod vánočním stromečkem líbit. Máte pocit, že jsou Vánoce ještě daleko? Nikoliv! Už nyní jsou mnohé vánoční akce u prodejců patrné. Právě proto nabídneme 3 zajímavé tipy na dárky související se zahradou.

Oživení venkovního posezení

Servírování skvělých specialit z grilu nebo udírny je u mnohých majitelů zahrad jakýmsi každodenním koloritem. Není se čemu divit. K pohodovému posezení u něčeho dobrého se ale vyplatí mít to správné vybavení. I proto není od věci nakoupit stylová prkénka pro servírování steaků anebo prostírání, případně kvalitní nože a talíře. Učinit tak můžete třeba v eshopu společnosti Tescoma. Jestliže navíc využijete slevový kupón Tescoma, na dárku ušetříte.

Zavlažování se stane zábavou

Mnohé z nás často trápí neustálé zalévání různých částí zahrady. Jak trávník, tak i plodiny vyžadují častý přísun vody. Vyřešit se všechno dá nákupem spolehlivých hadic, rozprašovačů a další techniky. Jako dárek se mohou hodit právě hadice s bubnem, rozstřikovače třeba i s časovým spínačem anebo domácí vodárny. Přece jenom vlastní voda šetří vaši kapsu. Slevový kód Kasa vám při nákupu tohoto sortimentu ve stejnojmenném eshopu také pomůže.

Sekačka

Kvalitní sekačka jako praktický dárek

Kdo by nechtěl mít krásný anglický trávník? Asi každý. Ať už jej máte, nebo ne, sekat ho v pravidelných intervalech musíte. Taková nová zahradní sekačka by se mnohých z nás od Ježíška hodila. Ano, zahradní traktor se možná do obýváku nevejde, nicméně pod stromečkem může být jenom poukaz na jeho nákup. Slevový kód Euronics vám umožní jeho nákup za skvělou cenu.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.