Tyhle květiny v ložnici zabijí sex

Africké fialky

Říká se, že květiny do ložnice nepatří. Prý nám ve spaní ubírají kyslík, což právě nepřispívá k našemu plnohodnotnému posilujícímu spánku. Ovšem některé z nich dokáží působit i mnohem zákeřněji.

Ze všeho nejdříve se vyhněte všem květinám s výraznou vůní. Máme na mysli třeba oblíbené hyacinty, lilie nebo třeba konvalinky. V současných podmínkách jde o vůně pro naše tělo tak nezvyklé, že nás mohou budit ze spánku, aniž bychom si uvědomili, proč jsme se vlastně probudili.

Když sex už není tím, čím býval

Máte pocit, že vám to poslední dobou v intimní oblasti nějak neklape? Pak si pozorně prohlédněte květiny v ložnici a ujistěte se, že mezi nimi nejsou žádné kaktusy ani další kousky s pichlavými ostny. Jestliže se rozhodnete věřit na čínskou filozofii feng-šuej, pak vám prozradíme, že právě nejrůznější ostny a hroty dokáží narušit váš sexuální apetit nevídaným způsobem.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Chloupky neprospívají vašim plicím

Máte v ložnici africké fialky, begonie a další zelené krásky, jejichž listy jsou pokryté jemnými chloupky? Pak byste měli vědět, že se uvolňují do ovzduší a právě neprospívají vašim plicím. Vdechujete je a to ani nemluvíme o usazeném prachu. Mnohem lepší pro vaše účely tedy budou rostliny s hladkými listy, které se dají snadno osprchovat a zbavit tak všech nečistot.

Zvadlé a poškozené květiny k posteli také nepatří

A co si ještě pohlídat? Zdravotní kondici jednotlivých květin. Jestliže mají oschlé a zvadlé listy, okamžitě je ostříhejte. A sušené květiny do ložnice nepatří už vůbec. Podle již zmíněné čínské filosofie totiž v sobě přechovávají negativní energii. A silné a zdravé rostliny byste proto měli mít nejenom v ložnici, ale po celém bytě. Mimochodem i tato negativní energie se podepisuje na kvalitě vašeho spánku i na vašem sexuálním apetitu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Už odmalička o mně říkali, že mám zelené prsty. A protože pod nimi stále něco roste, nemůžu si všechny ty zajímavosti a dobré tipy nechat jen tak pro sebe :)