engelbert strauss

Stylové a funkční oblečení můžete mít i na zahradě

Mýty spojené s tím, že by se na zahradu mělo nosit pouze starší oblečení, už byly mnohde prolomeny. Pokud ještě stále vyrážíte ven pracovat v různých starých věcech, zpozorněte. My se v následujících řádcích zaměříme na důvody, proč byste si měli kvalitní značkové pracovní oblečení pořídit také. Samozřejmě nezapomeneme doporučit i konkrétní značku oděvů určených nejen pro práci.

Bezpečnost na první pozici

V první řadě je zapotřebí zaměřit se na bezpečnost práce. Možná namítnete, že většina zahradních prací není nijak výrazně náročná. Ano, je tomu tak, když budete vytrhávat plevel, zdánlivě se nemůže nic stát. To samé platí i o pěstování nejrůznějších plodin od výsevu až po sklizeň. Skutečnost je ale taková, že i při trhání plevele si lze poranit ruce. Některé bodláky, případně jiné rostliny, mohou mít drobné ostny. Z některých také prýští tekutina schopná poleptat povrch rukou. Jinak ale vyžadují pevné boty, kalhoty a kvalitní oděvy práce, mezi které se řadí kupříkladu řezání dřeva. Ostré piliny dokážou v negativním slova smyslu doslova divy.

engelbert strauss

Vsaďte na engelbert strauss

Sázka na pracovní oblečení engelbert strauss se stoprocentně vyplatí. Tato společnost se řadí mezi nejznámější výrobce jak pracovních oděvů, tak i ochranných pomůcek, pracovních nástrojů a nářadí. Sídlí ve Frankfurtu nad Mohanem. Samotný podnik byl založen již v roce 1948. Nyní firma vyrábí svůj sortiment ve 27 zemích celého světa.

Stylové oděvy

I na zahradě můžete vypadat dobře. Možná se to nezdá, protože si většinou hovíte ve svém prostoru sami. Pro firmy by mělo být vybavení vlastních zaměstnanců kvalitními oděvy jakousi samozřejmostí. Dress code by se měl ctít v jakýchkoli firmách včetně zahradnictví. Zaměstnanci budou vypadat perfektně, stejně a postaráno bude také o jejich bezpečnost.

Maximální pohodlí

Při většině pracovních činností jistě oceníte maximální komfort. Spolehlivé pevné kalhoty, které se ale bez problémů ohýbají, to zajistí. Stejně tak jsou vynikající prodyšné softshellové bundy, jež nepropustí žádnou vlhkost k tělu, ale dokážou dýchat a nezadržují pot u těla ve spodních vrstvách oděvů.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *