Potřebujete prodat les či dřevo? Vsaďte na specialisty

Těžba dřeva

Vlastníte les a rozhodujete se pro jeho prodej? Nebo byste raději výhodně prodali dřevo, které se v něm nachází? Ať už je vaše situace jakákoli, určitě se vyplatí vsadit na specializovanou společnost, která se o celý proces postará. Ač se možná zmiňované úkony zdají jednoduché, opak je pravdou. Prodej i koupě lesa jsou spojeny se spoustou administrativních úkonů. Najít výhodného obchodního partnera při prodeji dřeva také není triviální. Právě proto se vyplatí vsadit na společnost KM WOOD s.r.o., jejíž služby si představíme podrobněji.

Specialista na výkup a prodej dřeva

Společnost KM WOOD s.r.o. vznikla již v roce 2013 a specializuje se na veškeré činnosti související s výkupem a prodejem dřeva. Pokud aktuálně vlastníte dřevo a nemáte stálého odběratele, jsou pro vás služby těchto specialistů optimální volbou. Dřevo si můžete nechat klidně vytěžit a také odvézt a následně prodat. Zmiňovaná společnost vám dá konkrétní nabídku šitou na míru. Byla by škoda nechávat dřevo v lese jen tak ladem. Specialisté se soustředí i na prořezávku, řešení kalamitních stavů a další činnosti. Především v současné době nebezpečné kůrovcové kalamity je prodej dřeva často nezbytnou záležitostí.

Vše spojené s prodejem a nákupem lesa

Prodej lesa představuje poměrně složitý proces. Řešit musíte kompletně veškerou agendu, jež s lesem přímo souvisí. Specialisté po vás budou chtít jenom katastrální území, čísla parcel a plnou moc. Ušetří vám čas i peníze. Prodej a výkup lesů pojímající třeba lesní hospodářský plán, lesní hospodářskou osnovu, porostní mapu a další dokumentaci je pro ně fakticky denním chlebem, takže si budou velmi dobře vědět rady.

Lov zvěře

Přemnožila se vám v lese zvěř?

Může se stát, i tuto situaci za vás zmiňovaná společnost dokáže vyřešit. Stejně tak přímo nabízí i samotnou službu, kdy se vydáte s profesionálem lovit, a to v tuzemských i zahraničních lesích. Více nejen o těchto službách se lze dočíst na www.tezbadreva.cz.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.