Pohodlný a elegantní zahradní nábytek: Základ každé zahradní párty

Zahradní sestava

Léto je prakticky v plném proudu a většina lidí považuje za ten nejlepší relax odpočinek na zahradě. Přesněji řečeno, spíše v pergole či jiném zahradním posezení. Dopřát si takového ničím nerušeného odpočinku není nijak výrazně náročné, nicméně neobejdete se bez kvalitního bytelného, designově povedeného a pohodlného zahradního nábytku. Že nevíte, kde jednotlivé sestavy vybírat za výhodnou cenu? Nevadí, poradíme vám. Najdete je v novém eshopu společnosti Deokork i-zahradninabytek.cz. Právě z něj vybíráme několik zajímavých modelů.

Zahradní kovová sestava RIVER 6+1

Sázkou na vysokou kvalitu v kombinaci s maximální odolností je sestava RIVER 6+1. Charakteristická je především materiálem. Jedná se o vysoce rezistentní kov s kvalitní ještě mnohem silnější konstrukcí. Luxusní černá barva dokáže korespondovat jak s okolím posezení, tak třeba i s plotem. Stůl je pevný a drží velmi dobře na zemi, židle si budete moci stohovat dle potřeby, a šetřit tak místem. Spolehnout se lze i na pohodovou údržbu povrchu, který stačí pouze setřít navlhčeným hadříkem.

Sestava RIVER 6+1

Zahradní sestava GALIA 1+6

Mezi velmi oblíbené sestavy nábytku patří provedení GALIA 1+6. Složena je z kovového stolu se sklem DEO805 150×90 cm v šedé barvě. Ten disponuje otvorem pro elegantní slunečník, jenž je součástí celého setu. Zahradní kovová křesla GLORIA lze volit v několika barvách. Jejich základem je ušlechtilý kov vyznačující se neotřelým vzhledem a minimální náročností na údržbu.

Galia 1+6

TEA 1+2

Patříte spíše mezi ty, kterým imponuje dřevěný zahradní nábytek? Pak je pro vás jako stvořená sestava TEA 1+2. Vyrobena je ze smrkového masivu a dřevo je pasterizováno prostřednictvím sušení při teplotě 80 stupňů Celsia. Lavice i stůl jsou bytelné, sezení naprosto pohodlné. Designově světlá barva borovicového dřeva padne do jakéhokoli zahradního posezení.

Tea 1+2

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.