Plastový bazén přímo od výrobce se vyplatí pořídit už nyní

Uvažujete o tom, že byste strávili letošní léto ve vlastním bazénu. Jasně, není se čemu divit, vždyť právě na vlastní zahradě budete mít dostatečné soukromí a pohodlí. Zapomeňte na spousty dalších lidí a drahé smažené potraviny, jimiž tradičně nabídky koupališťových bufetů doslova překypují. Naším tipem jsou plastové bazény přímo o výrobce, které najdete na portálu bazeny-vyroba.cz. Jaké jsou jejich hlavní přednosti? Na kolik vyjdou a jaké akce se na ně vztahují?

Vysoce kvalitní materiály jako základ

Základem plastových bazénů je jakostní materiál od společnosti Röchling. Ten je přímo určený jak k výrobě plastových bazénů, tak i jímek majících životnost klidně i okolo 40 let. Samotný materiál, z něhož se plastové bazény vyrábí, se vyznačuje maximální pevností, stálou barevností a v neposlední řadě i rezistenci vůči silnému slunečnímu záření a mrazivému počasí. Bazény jsou konkrétně vyrobené ze specifického polymeru PP majícího tloušťku 5 mm. Desky jsou spojovány prostřednictvím horkovzdušného svařování.

Plastový bazén

Bazény různých tvarů

A jaký tvar bazénu zvolit? To záleží pouze a jedině na vás samotných. Tradičně si zájemci kupují ovál a obdélník mající hloubku od 1,2 do 1,5 m. Na zahradní bazén si lze také nechat namontovat interiérové nebo exteriérové schodiště. Jinak jsou jednotlivé modely bazénů zakončené tradičním trubkovým lemem modré barvy, a to bez jakéhokoli příplatku.

Plastový bazén

A cena?

Ta je pochopitelně individuální a odvíjí se od konkrétního modelu bazénu. Zmiňovaná společnost určitě nenabízí minimální cenu. Tou se totiž vyznačují bazény minimální kvality. Samozřejmě ale lze využít akce, jež se právě na bazény do země vztahuje. Pokud si objednáte do konce měsíce dubna, získáte k bazénovému setu navíc dopravu zdarma po celé České republice. Zároveň budete mít k dispozici zdarma také tester vody, vysavač DE LUX a tepelnou izolaci dna bazénu i filtrační písek.

Zdroj obrázků: bazeny-vyroba.cz/reference

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.