Opilá veverka

Opilá veverka hitem internetu

Dostat se do podroušeného stavu je možné různými způsoby. Opít se také nemusí pouze lidé. Vcelku zajímavý pohled se naskytl na motající se veverku. Ta se poměrně rychle stala hitem internetu. Vždyť video má za dva dny více než 1,5 milionu zhlédnutí, což určitě není málo. Je navíc přebíráno různými bulvárními médii, takže se jeho sledovanost ještě zvýší. My vám také podívanou nezůstaneme dlužní.

Za vším stály slupky od hrušek

Přesně tak, těmi krmila v americké Minnesotě Kathleen Morloková domácí prase. Veverka, která si pravidelně chodila na oříšky, těmito slupkami nepohrdla. Aby také ano, docela jí chutnaly. Otázkou zůstává, jestli se bavila i po jejich konzumaci. Z jejího pohybu je čitelné, že se k ní postupně přidala i opička. Účinky alkoholu se začaly projevovat vcelku rychle. Veverce zřejmě začaly přijímací zkoušky do Nasa.

Opilá veverka

Opilá veverka: Zdroj obrázku Youtube kanál PiggyGirl2010

Hamlet neměl hlad

Ano, takto klasicky dramaticky pojmenovala Američanka své domácí prase. Možná i na základě toho by se slavný citát mohl klidně přejmenovat na „Pít, či nepít atd.“ Hamlet ale zřejmě neměl hlad, nebo mu venku byla velká zima. Slupkami tedy pohrdl, ač má jinak podle slov chovatelky hrušky velmi rád. Pak už přišla na řadu veverka.

Veverka si pochutnávala na stromě

Chovatelka by si zbytků zkvašené hrušky ani nevšimla, kdyby neviděla veverku. Ta si vzala dobrotu na strom. S Hamletem zřejmě jedna hruška nic moc neudělala. Ostatně jeden panák také člověka jen tak neskolí. Paní se o veverku podle jejich slov hodně bála. Ta se z toho ale dostala a chodí opět pro jídlo každý den. Možná by si ale ještě nějakou tu hruškovici dala, těžko říct.

Opilá veverka na videu:

.

Opilá veverka: Zdroj videa Youtube kanál PiggyGirl2010

Opilá veverka: Zdroj náhledového obrázku Youtube kanál PiggyGirl2010

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *