Moderní a elegantní zahrady by neměla kazit velká pergola

Pergoly, altány a zastřešené terasy a posezení jsou v současné době již standardním vybavením zahrad u rodinných domů. Slouží nejen jako krytý prostor pro venkovní posezení s rodinou a přáteli, ale také jako dekorace zahrady. Velikost pergol by měla být úměrná velikosti zahrady. Ideálně taková, abyste se do ní pohodlně vešla celá rodina nebo pár přátel. Velké pergoly by mohly kazit celkový dojem z elegantně zařízených zahrad. Jenže co dělat v případě, že plánujete zahradní oslavu a pozvete více lidí, než se do pergoly vejde?

Řešte, až situace nastane

Zbytečně dělat velkou pergolu pro 2 situace za rok, kdy si na zahradní párty pozvete více lidí, není správným řešením. Nechávat vše náhodě a spoléhat na to, že počasí bude hezké a nebude pršet, foukat vítr nebo že nebude ostré slunko, by také nebylo správným řešením. Zejména když dlouhodobé předpovědi nejsou zcela přesné. Jaká je pravděpodobnost úspěchu dlouhodobých předpovědí počasí, se můžete podívat ZDE. Naštěstí vše lze vyřešit velmi efektivně a hlavně rychle. Když budete potřebovat na zahradě větší kryté prostory pro více osob, hledejte párty stany.

nasezahrada.com_azrent_cz_01Pronájem party stanů jako ideální řešení

Party stany – jednoduchá konstrukce zahradních stanů pro rychlé vytvoření krytých prostor. Stany mají jednoduchou konstrukci, na kterou se navlékne voděodolná látka. Za pár minut je hotovo. Pořizovací cena kvalitních party stanů je i několik tisíc korun. Pokud ale najdete půjčovnu tohoto vybavení, můžete si objednat pronájem párty stanů a zlomek jejich ceny. Stany jen využijete a vrátíte zpět půjčovně. Jedním ze specialistů na půjčení párty stanů na našem území je společnost AZ RENT.

nasezahrada.com_azrent_cz_02Nůžkové stany o rozměrech 3×3 a 6×3 metrů

Hlavní nabídku v sortimentu tvoří nůžkové stany o rozměrech 3×3 a 6x3m. Nůžkový stan má unikátní konstrukci, kterou lze snadno rozložit a následně složit za pár minut. Vše je zajištěno a nic se nebude lámat. Pokud byste si na stavbu přeci jen netroufli, můžete si od firmy objednat také odborné rozložení a následné složení.

 

 

 

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.