Mobilní klimatizace ECG MK 94: Skvělá volba do krytého posezení

Klimatizace ECG MK 94

Máte doma na zahradě stylové kryté posezení? Pak jistě víte, že léto je z hlediska pohodlných chvilek třeba odpoledne nebo podvečer pasé. Tedy v případě, že není interiér takovéhoto posezení dokonale ochlazován. Klimatizace se v něm stává jakousi samozřejmostí. Že ještě žádnou nemáte a jen velmi složitě byste ji do těchto míst dostávali? Pak se nebojte sáhnout po klimatizaci mobilní. Ta dokáže doslova divy. My jsme vyzkoušeli model ECG MK 94. Výsledky byly přinejmenším zajímavé.

Klimatizováno za několik minut 

Zmiňovaná mobilní klimatizace zvládne ochladit místnost o rozměrech 15 m2. My jsme ji zkusili v ložnici mající zhruba tuto výměru. bez problémů se nám podařilo dostat teplotu na nějakých 22 stupňů celsia během půl hodiny. I v relativně nedýchatelném prostoru jsme vytvořili ideální místo pro odpočinek. Displej samotného zařízení je velmi přehledný, takže se všechno jednoduše nakliká. Tedy v případě, že nepoužijete dálkový ovladač. Ten byl součástí balení dokonce i s mikrotužkovýmim bateriemi.

Klimatizace ECG MK 94

Klimatizace ECG MK 94: Foto Radek Štěpán 

I za trochu hluku to stojí

U mobilní klimatizace je třeba počítat s nějakým tím hlukem. 65 dB není zas tolik. Ostatně klimatizaci si načasujete tak, aby vám vytvořila prostor o dané teplotě a poté se samozřejmě vypne. Vy budete mít už jen místo, kde vám bude maximálně příjemně. Prosklená pergola se dokonale vychladí se vším všudy.

A instalace? Nic složitého

V balení najdete jednak samotnou jednotku a jednak také flexibilní hadici na odvod vzduchu a samozřejmě i příslušenství k nalepení vaku na okno. Právě do tohoto vaku, jenž je na okenním rámu připojen suchým zipem, se vytvoří kapsa, do které se pak dává samotná hadice. Zapomenout jinak nemůžeme ani na hadičku odvádějící kondenzát. I ta je součástí balení.   

A celkový dojem? Za necelých 8 000 korun poměrně zajímavé zřízení, které vám pomůže do horka.

Klimatizace ECG MK 94

Klimatizace ECG MK 94: Foto Radek Štěpán 

Kde klimatizaci seženete?

Klimatizace je k dostání v Electro Worldu. Mimo klimatizací ElectroWorld nabízí také ventilátory, případně čističky vzduchu a ionizátory. Ideální je realizovat online objednávku. Odebrat si zboží pak můžete třeba na jedné ze 40 poboček. Vždyť Electro World se spojil s K+B Expert. Díky věrnostní kartě navíc nakoupíte se solidní slevou. Kartu si vyřídíte online, stačí vyplnit krátký formulář. Klimatizace je k dostání v Electro Worldu. Mimo klimatizací ElectroWorld nabízí také ventilátory, případně čističky vzduchu a ionizátory. Ideální je realizovat online objednávku. Odebrat si zboží pak můžete třeba na jedné ze 40 poboček. Vždyť Electro World se spojil s K+B Expert. Díky věrnostní kartě navíc nakoupíte se solidní slevou. Kartu si vyřídíte online, stačí vyplnit krátký formulář.

Klimatizace ECG MK 94: Náhledové foto Radek Štěpán 

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.