Bezpečný koutek pro děti i na vaší zahradě

Vytvořit u dětí správné pohybové návyky není vždy jednoduché. Dětské hřiště je ale může v aktivním trávení volného času skvěle podpořit a vejde se na opravdu jakoukoliv zahradu. Variabilně řešené na současném trhu si naštěstí můžete přizpůsobit přesně podle využitelného prostoru vašeho pozemku a lehce zohledníte i preferované druhy zábavy vašich dětí. A jak na to?

Při výběru dětského hřiště je prvořadá spokojenost dětí a jejich radost z pohybu. Aby měly chuť se do svého odpočinkového koutku stále vracet, měly by zde pokaždé najít svůj oblíbený tunel, houpačku nebo prolézačku.

Chtějte od svého hřiště něco víc

Dětské hřiště by mělo být bezpečné a příjemné místo na zahradě, kde si děti mohou tvořivě a zároveň bezstarostně hrát. Dětská hřiště jsou ponejvíce k vidění v městských parcích, školách nebo u lepších restaurací, ale pomalu si dobývají místo i na soukromých zahradách.

Foto: Pixabay

Jejich pořízení nemusí být vůbec drahé a při výběru kvalitního výrobce budou skvěle sloužit po dlouhá léta. Zatímco veřejná hřiště musí splňovat celou řadu složitých kritérií, pro ta soukromá tato omezení neplatí. Přesto je však specializované firmy vždy vyrábějí se všemi potřebnými certifikáty a ve špičkové kvalitě.

Doplňkové prvky dodávají dětskému hřišti na atraktivitě

Zahradní domeček se skluzavkou patří mezi evergreeny dětské zábavy. Příjemný úkryt v malém domečku svádí k pohodovým piknikům i ke hře na piráty a skluzavkaskluzavka poslouží vždy, kdy děti zatouží pro troše toho vzrušení. Proč ale tento komplet ještě nevylepšit? Dětská hřiště nabízejí totiž také celou řadu doplňkových modelů, které jsou vzájemně kombinovatelné.

K plastové skluzavce tak například snadno připojíte přípojku na vodu pro nezapomenutelné letní hrátky. Vybírat můžete i z celé řady gymnastických prvků a lezeckých stěn spolu s několika typy houpaček. Ke všem nabízeným pískovištím lze navíc přikoupit praktickou síť proti kočkám, která nedovolí nevítaným návštěvníkům znečišťovat písek. Jediný pohyb vám zaručí bezpečné a čisté místo i pro vaše nejmenší ratolesti. S tím se běžná hřiště na veřejných prostranstvích zkrátka nemohou srovnávat.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: https://www.drevostavitel.cz/clanek/jak-vybrat-detske-hriste-na-zahradu-

Už odmalička o mně říkali, že mám zelené prsty. A protože pod nimi stále něco roste, nemůžu si všechny ty zajímavosti a dobré tipy nechat jen tak pro sebe :)