Dáme jídlo zavádí revoluci – jídlo doveze i covid pozitivním

Společnost Dáme jídlo jde žádaným směrem a po všech stránkách zpřísňuje hygienické podmínky. Díky tomu bezpečně doručí nákupy i jídlo z restaurací i do domácností, které jsou aktuálně v karanténě.

Zaměřuje se především na intenzivnější kontrolu a dodržování bezpečnostních a hygienických podmínek. Dáme jídlo tak reaguje na nedávné zveřejnění nových vládních opatření spojených s pandemií.

Přátelský kontakt už spíše ne

Mezi kurýry Dáme jídlo a jejich zákazníky bude proto podle zavedených firemních standardů probíhat osobní kontakt za přísnějších podmínek. Služba ponechává i nadále možnost bezkontaktního doručení objednávky. A není divu, vždyť rozvoz nákupů a hotových jídel sehrál během posledních dvou let důležitou roli.

Jablečné palačinky

Foto: Pixabay

Zákazníci ho podle dostupných dat využívají především v případě obav z pohybu na místech s větší koncentrací lidí. Případně i ve chvílích, kdy museli zůstat v nařízené karanténě. „Zdraví a bezpečí všech našich zákazníků i kurýrů je pro nás absolutní prioritou. Věříme, že i naše, již rok spuštěná služba rozvozu nákupů nejen potravin přispěje ke zlepšení současné pandemické situace,” popisuje výkonný ředitel služby Dáme jídlo Filip Fingl.

Důraz je kladen opravdu na vše

V této souvislosti je zmiňována především důsledná hygiena kurýrů, spočívající zejména v častém mytí rukou a také v pravidelném používání dezinfekce před doručením objednávky i po něm. A nesmíme zapomínat ani na ochranné pomůcky v podobě respirátorů.

„Zpřísněním hygienických opatření se snažíme přispět k tomu, aby nemuselo dojít k situaci z jara letošního roku, kdy byli naši partneři z řad restaurací odkázáni pouze na prodej skrze výdejní okénka a rozvoz,“ vysvětluje obchodní ředitel Dáme jídlo Petr Indra.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: Dáme jídlo zpřísňuje hygienické podmínky a bezpečně doručí nákupy i jídlo z restaurací | Protext – PR služby ČTK

Už odmalička o mně říkali, že mám zelené prsty. A protože pod nimi stále něco roste, nemůžu si všechny ty zajímavosti a dobré tipy nechat jen tak pro sebe :)