Český supermarket zaútočil na konkurenci o polovinu nižšími cenami. Lidé nechápou, proč to tak nejde všude

Český supermarket zaútočil na konkurenci o polovinu nižšími cenami. Bohužel se do něj nedostanou všichni. Vysoké ceny čehokoliv jsou v poslední době velmi diskutovaným tématem. Jeden český supermarket se však rozhodl udělat drahým nákupům přítrž. Bohužel jeho pobočky zatím nenajdete po celé ČR – výhodu budete mít v případě, že bydlíte například v Ústí nad Labem.

Mnoho lidí jezdí za nižšími cenami zboží do sousedních států. Ale ukazuje se, že ne vždy to je nutné. Naopak – pokud se dobře rozhlédnete okolo sebe, dost možná si dobře nakoupíte i hned za rohem.

Kde nakoupit za přijatelné ceny

Vše započal příspěvek ve facebookové skupině Ústečáci sobě. Uživatelka, která vystupuje jako Ani Nytka, v něm srovnala ceny ve známém Globusu a supermarketu jménem Tamda. A výsledek?

Mnohdy i 50% rozdíl.  A to není vše – i Tamda totiž nabízí zákaznickou kartu, díky níž můžete nakoupit noho věcí ještě o něco levněji.

Foto: Pixabay

Žluté cenovky mohou zmást

Pokud se rozhodnete do tohoto supermarketu podívat (najdete ho třeba i v Praze), nenechte se překvapit žlutými cenovkami, které jsou prakticky u všech produktů. Tady jsou totiž ceny takhle nízké vždy – počítat tedy s nimi můžete dlouhodobě.

A „v akci“ je opravdu všechno. Nakoupíte tu běžné potraviny, stejně jako nejrůznější hotovky, kosmetiku nebo různé věci denní potřeby. Někteří zákazníci si sice stěžují například na kvalitu zeleniny či ovoce, ovšem jiní zase píší, že i to je s běžnými českými obchody srovnatelné. Je například samozřejmé, že v den zavážky bývají tyto produkty nejčerstvější – o tom se koneckonců můžete přesvědčit i jinde.

Pokud se dále začtete do komentářů v oné facebookové skupině, nebudete se stačit divit. Řada lidí si totiž myslí, že se jedná například o různé doprodeje nebo výprodeje. Ale u většiny produktů tomu tak není. Naopak – koupíte je tu vždy (pokud nejsou zrovna vyprodané) a vždy za tu samou cenou. Pokud tedy máte nějakou tu Tamdu po ruce, určitě to zkuste. Můžete na tom opravdu  jen vydělat.

Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/537092-cesky-supermarket-je-az-o-pulku-levnejsi-proc-to-nejde-vsude-zlobi-se-lide, https://udalosti247.cz/spotrebitel/znamy-cesky-supermarket-prodava-vsechny-tyhle-potraviny-s-50-slevou/

Náhledové foto: Pixabay

Už odmalička o mně říkali, že mám zelené prsty. A protože pod nimi stále něco roste, nemůžu si všechny ty zajímavosti a dobré tipy nechat jen tak pro sebe :)