Čerstvá zelenina a ovoce na podzim? Máte je mít

Velkoobchod ovoce a zeleniny

Lidský organismus potřebuje spousty vitamínů, minerálů a jiných tělu prospěšných látek. Už na podzim proto mnozí z nás bloudí u regálů v supermarketech a hledají kousky ovoce i zeleniny, které by stály za to. Vzhledově to možná většinou vypadá dobře, nicméně skutečná chuť, aroma a právě obsah látek pokulhávají. Přesně takto si mohou připadat i velkoodběratelé, kteří musí dbát na čerstvost a vysokou kvalitu ještě mnohem důsledněji. Spousta z nich je ovšem v klidu, znají totiž služby společnosti Šandera s.r.o.

Velkoobchod ovoce a zeleniny

Dodavatel s tradicí

Společnost Šandera s.r.o. působí úspěšně na trhu již od roku 1996. Hlavní náplní její práce je zásobování a rozvoz čerstvého ovoce se zeleninou. Své dodávky realizuje firma do škol, mateřských školek, nejrůznějších jídelen, kuchyní, restaurací a subjektů zabývajících se cateringem, jež sídlí v Praze a jejím okolí. V současné době patří mezi zákazníky tohoto velkoobchodu ovoce a zeleniny mnozí odběratelé včetně těch nejvyhlášenějších pražských hotelů.

Velkoobchod ovoce a zeleniny

Vsaďte na čerstvost a vysokou kvalitu

Jednou z hlavních předností společnosti Šandera s.r.o. je bezesporu její zbrusu nové velkoobchodní logistické centrum nacházející se v Praze – západ Chýni. Jedna z nejmodernějších hal v určených speciálně pro ovoce a zeleninu v České republice nabízí celkem 1800 m² špičkově vybavených skladovacích a 400 m² kancelářských prostor. Čerstvé produkty firma dováží jak z tuzemska, tak i ze zahraničí. Dokonce vybudovala i vlastní pěstování regionálních produktů, mezi které patří zejména cibule, brambory, různé durhy listových salátů a nejkvalitnější český chřest.

Velkoobchod ovoce a zeleniny

Spolehlivý servis

Díky modernímu vozovému parku a profesionálnímu servisu se můžete spolehnout na maximální spolehlivost, kterou žádný jiný velkoobchod zeleniny a ovoce nejspíše nedokáže nabídnout. Využít budete moci jak 24 hodinové služby na telefonu, tak i elektronické či faxové objednávky. Zboží si můžete nechat připravit přímo do bedýnky ve farmářské prodejně.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.