AKU řetězová pila Bosch AKE 30 S se vyplatí

Hledáte-li do své zahrady pilu a potřebujete takovou, která vám zvládne nařezat také trámy či tlusté větve, pak čtěte dále. Tentokrát vám představíme řetězovou pilou Bosch AKE 30 S. Pila je ideálním nářadím hlavně pro ty z vás, kteří mají zahradničení jako koníček. Je lehká a jednoduše ovladatelná. Firma Bosch a její výrobky jsou zárukou kvality.

Řetězová pila Bosch AKE 30 S – použití

Akumulátorová řetězová pila má silný motor a 30 centimetrů dlouhou lištu. Hodí se pro kácení stromů, ořezávání ovocných stromků, okrasných keřů, zkracování hranolů, nařezání palivového dřeva a pro mnoho dalších věcí. Na zahradě s ní zvládnete prakticky každý úkol. Pila má moderní lithium-iontovou technologii kompaktního akumulátoru, díky němuž bude vaše motorová pila použitelná prakticky vždy a všude. Nemusíte se bát překážejících kabelů, ty u Bosch AKE S30 nenajdete. S pilou dosáhnete na každé místo ve vaší zahradě.

Parametry řetězové pily

Elektrická řetězová pila je velice lehká a snadno ovladatelná. Má kvalitní konstrukci, která vám zajistí opravdu dlouhou životnost. Je snadno uchopitelná díky ergonomické rukojeti pro řezání a kácení. Řezání je přesné díky kvalitnímu řetězu, jehož rychlost je 9 m/s pro optimální řezný výkon. Ocelové zuby jsou vyvinuty pro pevné a bezpečné opření. Systém SDS zajistí snadnou výměnu a napínání řetězu bez použití dalších nástrojů. Do nádržky na olej se vleze až 200 ml. Vždy vidíte, kolik oleje vám zbývá, nádržka je totiž opatřena ukazatelem stavu naplnění.

Bezpečnost a dobíjení Bosch AKE 30 S

Řetězová pila Bosch AKE 30 S je bezpečná. V případě potřeby velmi rychle, prakticky ihned reaguje bezpečnostní brzda řetězu – Quick Stop. Jakmile se vám akumulátor vybije, připojte ho k akumulátorové nabíječce. Nabíjení trvá zhruba 1,5 hodiny a pak můžete dál pokračovat ve vaší práci. Na základě recenzí je tento produkt zahrádkáři hodnocen velmi kladně. Lze si také pořídit Bosch AKE 35 S a Bosch AKE 30 LI, produkty, který jsou taktéž uživateli skvěle ohodnoceny.

Prohlédněte si práci s touto pilou…

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.