Párty stan – Ideální řešení pro akce všeho druhu

Za oknem sice ještě vločky hrají na honěnou, ale kalendářem otáčíme stále rychleji, vyhlížeje stránky s příslibem jara. Oteplení a první sluneční paprsky přijdou se zprávou, že nastává čas pomýšlet na práci a úpravy v zahradě, že začít plánovat po zimním půstu třeba první gril párty je na místě. Nemusíte o tom jenom snít, začněte s přípravami…

Pro relaxaci, oběd, posezení, opékání či oslavu na čerstvém vzduchu slouží terasy, zahradní altány, posezení pod pergolou, což však každý po ruce zrovna nemá. Rychlým, snadným a dostupným řešením pro pořádání podobné, ale i větší akce pod širou oblohou, je jednoduchá instalace zastřešených prostor. Nebo snad ještě neznáte párty stany? Seznamte se, prosím.

Každý zahradní párty stan poskytuje klientům v současné době moderní a atraktivní řešení pro jakoukoli venkovní akci. Podle její velikosti, účelu a množství pozvaných hostů jednoduše vyberte přístřešek rozličných typů, rozměrů, barev, posléze jej lze obohatit i o doplňky (zahradní nábytek, slunečníky, osvětlení, topidla, podlahu, pódium, rošty, bočnice a náhradní díly ke stanům). V případě potřeby je možno jednotlivé modely variovat a napojovat ve větší, proti podnebním vlivům chráněné komplexy.

        

Výhody párty stanů jsou vítané

Nezasvěcené možná zaskočí, proč právě párty stany? Prodej je daleko výhodnější než třeba  altánek či zahradní chatka. Nelze opomenout hlavně pořizovací náklady, mobilní dostupnost (skladnost a snadná přeprava), možnost jednoduchého postavení stanu kdekoliv je právě potřeba. Každý nůžkový párty stan má určité výhody, které je třeba zmínit. Například snadnou instalaci, rychlou demontáž a také výběr z mnoha odstínů a rozměrů. S vybavením, výzdobou, květinami a dekoracemi lze získat kvalitní a esteticky vyhlížející prostory vhodné například pro rodinnou párty nebo letní svatbu přímo v rozkvetlé zahradě. Nečekejte tedy na poslední chvíli, příjemně strávené okamžiky ve společnosti svých blízkých můžete začít plánovat již nyní.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.