Země, voda, vzduch: Výstava, kterou stojí za to navštívit

Logo

Přemýšlíte o tom, kam byste vyrazili o víkendu? Alternativ je samozřejmě i přes nepříznivou situaci týkající se koronaviru poměrně dost. Ideální je vydat se někam ven. Naším tipem nejen pro zahradníky a zahradnice je výstava nazvaná Země, voda, vzduch, která se bude konat v zahradnictví Stella v Holešově. Konat se bude od 25.září do 28. září 2020. Otevřen bude areál zahradnictví od 8:00 do 17:00 hod. Co všechno budete moct zhlédnout a jaký bude program výstavy?

Čím se bude výstava zabývat?

V první řadě se pořadatelé zaměří na ovzduší a vzduch. Jinými slovy, dozvíte se, co zasadit na zahrádce, kolem domu nebo ve veřejném prostoru. Mimo jiné uslyšíte také zajímavé informace týkající se chorob a škůdců šířených vzduchem. V neposlední řadě se dozvíte, jak mohou rostliny a jejich esence zpříjemnit život jak na zahradě, tak doma.

Logo

Zdroj obrázku: zahrada-stella.cz

Zajímavý doprovodný program

Víte, že výstava bude takovou malou oslavou? Ano, zahradnictví Stella v Holešově už bude 30 let. Právě tak dlouhá doba uplynula od jeho založení. Návštěvníci si budou moci poslechnout také kytaristu, který zahradě v neděli od 13.00. Narozeninový dort bude rozkrájen ve 14.00. Zapomenout nelze ani na dvě vystoupení šermířské skupiny Markus M, a to ve 14.00 a 15.30.

Další doprovodný program

V každém případě se můžete spolehnout i na další zajímavé služby. Patří mezi ně kupříkladu:

  • prodej medu a medoviny,
  • otevření mobilní kavárny se skvělou kávou,
  • prodej koláčků a frgálů,
  • stánek s balónky,
  • malování na obličej od 10.00 do 15.00.

Samozřejmě si budete moci dát něco dobrého na zub a skvělý burčák.

Zdroj náhledového obrázku: zahrada-stella.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.