Zapuštěný bazén

Zapuštěný bazén jako ozdoba vaší zahrady

Koupací sezona se blíží ke konci, nicméně i díky tomu nastal čas k přemýšlení o realizaci nového bazénu. Jestliže chcete mít na vaší zahradě skutečný klenot, pak vsaďte na zapuštěný bazén se zastřešením. Jednak celý komplet vypadá moderně a jednak je také plně funkční. Koupací sezonu lze takto prodloužit klidně i o několik týdnů. My se v následujících řádcích zaměříme na zapuštěné bazény od společnosti Rentmil, které si můžete nechat realizovat na klíč.

Zapuštěný bazén

Špičkový materiál Polystone P

Základem výroby bazénů u společnosti Rentmil, jež rozhodně není pouze prodejcem, je maximálně rezistentní německý materiál Polystone P, který vyrábí společnost Röchling. Jisti si můžete být odolností vůči povětrnostním vlivům a všudypřítomnému UV záření majícímu negativní dopady i na lidské zdraví. Bát se nemusíte ani mechanického poškození, jelikož plast se jen tak jednoduše nepodře. Vysoká odolnost se logicky týká i styku s bazénovou chemií.

Prodlužte si koupací sezonu

Moderní designově jedinečné bazény na klíč si můžete nechat realizovat i se zastřešením na míru. Celý komplet zaujme jedinečným kompaktním vzhledem a funkčností. Navíc si budete moci užívat koupání až 6 měsíců v roce, což už stojí za to. Děti stoprocentně ocení pozvolný vstup do vody v podobě elegantně řešených schůdků. Vy jako rodiče budete nadšení ze zastřešení, jelikož dovnitř nespadnou ani děti, ani domácí zvířata.

Zapuštěný bazén

Přímo na míru

Všechny luxusní zapuštěné bazény z nabídky zmiňované společnosti se vyznačují možností realizace na klíč v jakémkoli terénu. Máte-li zahradu ve svahu, nemusíte zoufat. Firma bez jakýchkoli obtíží instaluje bazén tam, kde jej budete chtít mít. Díky tvarovému a barevnému provedení podle vašeho výběru zcela jistě padne do jakékoli části zahrady. Jestliže se pro konkrétní model rozhodnete a objednáte si jej, můžete se do 2 až 4 týdnů koupat.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *