krb

Zahradní krb a gril – Přesně dle vašich potřeb a požadavků!

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit své volné chvíle na zahradě? Nevíte, co koupit? Snad pěkný gril, zahradní krb nebo udírnu? Odpovědí je víceúčelový krb, který je spojením všeho!

Zahradní grily a krby jsou žádaným zbožím! Pokud však hodláte svou zahradu vybavit něčím skutečně praktickým, pak zvolte velkolepý a přesto finančně dostupný víceúčelový krb od prodejce zahradnikrbyveris.cz!

V zahradním krbu se griluje, udí i opéká

Ugrilovat si voňavý steak, zeleninu, opéct buřty či vyudit klobásky a sýry? Víceúčelový krb vám to všechno umožní! Nákupem praktického krbu získáte gril a udírnu!

Multifunkční stavebnice je odolná vůči žáru ohně, klimatickým vlivům, popraskání a navíc se snadno udržuje!

 

Víceúčelový krb s udírnou provedení KOMBI

Jednoduše a pohodlně

Zahradní krb se skládá z několika částí, podstavce, topeniště, střechy a komínu. V krbu se topí výhradně dřevem. Obecně se doporučuje použití vyschlého tvrdého dříví, které má vysokou výhřevnost a dlouhou dobu hoření.

Pokud máte v plánu krb pořídit, je třeba si dobře promyslet, kam jej umístit. Doporučujeme vybrat takové místo, kde často trávíte svůj čas a je vám tam příjemně. Tedy v blízkosti terasy, pergoly apod. Na vybraném místě je zapotřebí připravit betonový, dlaždicový nebo jiný pevný základ, bez této přípravy není možné krb postavit.

Montáž zahradního krbu s grilem a udírnou zvládne každý kutil, nebo si lze nechat krbovou stavebnici postavit přímo od dodavatele. Pro sestavení není třeba žádného spojovacího materiálu (malta, lepidla atd.), čímž je celá montáž o to snazší!

Venkovní krb, udírna a gril v jednom splní všechny vaše očekávání, přání i potřeby. Začněte si chvíle na zahradě užívat ještě více!

Všechny potřebné informace a možnost objednání najdete na stránkách prodejce zahradnikrbyveris.cz

Sdílet

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *