Využijte efektivní možnosti koupě sortimentu pro vašeho domácího mazlíčka

Starost o vašeho psa anebo kočku je pro mnohé z nás radostí. Ostatně právě pro ono potěšení si tyto domácí mazlíčky pořizujeme. Často i přesto ale hledáme možnosti, jak bychom si veškeré úkony spojené s chováním těchto domácích zvířat zjednodušili. Nejčastěji se jedná o nákup zboží v ehopu anebo o zásobení se krmivem na dlouhou dobu. Obě dvě možnosti ovšem předčí novinka, kterou představuje pravidelná zásilková služba společnosti Pesklub.cz, kterou si následně představíme.

Ušetřete čas i peníze díky vychytanému systému

Eshop Pesklub.cz nabízí zásilkovou služby, která je založena na jednoduchém principu. Jako zákazník si při první objednávce probíhající podobně jako na jiných eshopech zvolíte i frekvenci dodávek. Díky tomu vám týden před každou realizovanou dodávkou přijde email, který vás bude o zásilce informovat. I díky němu si budete moci ještě klidně zásilku nějak upravit.

Model, který v zahraničí zcela běžně funguje

Pravidelné zasílání sortimentu funguje v zahraničí už zcela běžně. Jednat se určitě nemusí pouze o krmivo pro domácí mazlíčky. Často se takto pravidelně posílají knihy, potraviny, bytové doplňky a další služby. O úspěšnosti tohoto modelu hovoří jasně hospodářské výsledky americké firmy PetFlow.com fungující od roku 2010. Ta v loňském roce svým majitelům dokázala vydělat neuvěřitelných 39 milionů dolarů.

Komplexní nabídka pro vašeho psa a kočku

Velkou výhodou Pesklubu je i maximálně pestrá nabídka. Vybírat si můžete nejen granule pro psy a kočky, ale i mnohé další zboží. Jmenovat bychom mohli například pamlsky anebo podestýlky. Pokud potřebujete misky, vodítka anebo jiný sortiment jakkoli související s vaším pejskem či kočkou, klidně si jej můžete koupit. Třeba k pravidelné objednávce granulí, anebo jen tak.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.