Vyhrajte sadu hnojiv Plagron za 1 180 Kč!

Plagron

Kvalitní hnojiva přírodního charakteru dnes patří mezi takřka povinnou výbavu každého majitele zahrady. Vybírat si lze ze spousty nejrůznějších značek nabízejících zaručeně kvalitní produkty. My se v následujících řádcích ale výjimečně nebudeme věnovat hodnocení kvality jednotlivých produktů, ale soutěži, v níž můžete vyhrát vysoce kvalitní sadu hnojiva Plagron! To si nejprve představíme a následně poukážeme na to, jak je možné vyhrát.

Vysoce kvalitní značkové hnojivo

Plagron je hnojivem od stejnojmenného holandského výrobce. Nabízí pestrou paletu hnojiv pro nejrůznější plodiny a květiny. V portfoliu produktů této společnosti najdeme například 100% Terra, 100% Bio, 100% Coco, Universal či 100% Hydro hnojiva, která jistě využijete na vaší zahradě anebo na interiérové rostliny. Plagron mimo jiné nabízí i vynikající pěstební substráty, které se s hnojivy skvěle doplňují.

Sbírejte body a vyhrávejte!

Samotná soutěž o hnojivo Plagron spočívá ve sbírání bodů. Ten, kdo jich bude mít nejvíce, získává hlavní cenu v podobě sady hnojiva Plagron za cenu 1 180 Kč. I další umístění ale nemusí být smutní, protože 9 nejpilnějších sběratelů získá slevu na nákup v e-shopu SpeciálníZahradnictví.cz. Jak tedy nasbírat určitý počet bodů?

Jak sbírat body?

Dostat se k bodům není nijak složité. Jednu z možnosti představuje sdílení pravidel soutěže. Pokud ale nahrajete vaši fotografii na instagram. Pokud napíšete o soutěži příspěvek na svůj web a následně vložíte jeho webovou adresu, dosáhnete až na celkových 7 bodů. Jinak se k bodům můžete dostat i prostřednictvím sdílení na facebooku anebo aktivováním odběru newsletteru. Záleží zkrátka pouze na vás, jakým způsobem se do soutěže zapojíte. Pro více informací se můžete podívat zde a zjistit si veškeré podrobnosti.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.