Vyberte si profesionály s bohatými zkušenostmi a skvělými referencemi

Servis

Ať už rekonstruujete byt nebo řešíte akutní havarijní stav, potřebujete spolehlivou a v mnoha případech hlavně rychlou profesionální pomoc. Na co se při výběru instalatérské a topenářské firmy zaměřit, abyste se v časovém presu rozhodli správně?

Obsluhujeme celou Prahu i okolí

Abyste se vyhnuli přemrštěným částkám za dopravu, je vhodné vždy volit firmu, která působí i ve vaší městské části. Mohlo by se totiž stát, že instalatéři sice přijedou, ale na faktuře najdete nežádoucí položku, která může výslednou cenu prací zvednout i o vyšší stovky korun. S námi se vám to nestane, naši kolegové působí po celé Praze i okolí a váš instalatér tak může být třeba za rohem.

Ideální tedy je, pokud společnost nabízí výčet obsluhovaných částí Prahy na svém webu obdobně jako tomu je na našem webu https://vmb-servis.cz. Okamžitě tak zjistíte, že je služba běžně poskytována ve vašem okolí, ale máte i jistotu rychlejšího příjezdu instalatéra v případě havarijního stavu. Spolu s těmi dalšími špičkami v oboru nabízíme nejen pokrytí celé metropole, ale i jejího okolí.

Podívejte se na rozsah nabízených služeb

Zkušení instalatéři a topenáři si dovedou poradit s běžnými problémy na místě, mezi nabízenými službami by pak neměly chybět následující služby, s nimiž si profesionál hravě poradí:

  • detekce úniku vody při havárii vody,
  • čištění odpadů,
  • opravy a výměny bojlerů,
  • servis plynových kotlů,
  • servis elektrokotlů,
  • pohotovost 24/7,
  • komplexní řešení vodovodních i topenářských rozvodů při stavbě a rekonstrukci,
  • instalace tepelných čerpadel apod.

Proč si vybrat spíše firmu než známého vašeho souseda?

Ačkoli můžete získat ve svém okolí kontakty na opravdu šikovné řemeslníky, často přichází různé komplikace. V praxi jsme od nových zákazníků slyšeli o problémech v oblasti neplnění termínů, vyšší ceny za provedené práce, než bylo dohodnuto, ale i složitějšího uplatnění reklamace.

Není pak nic příjemného na tom, že kolegu nebo kamaráda, jenž vám řemeslníka doporučil bombardujete otázkami ohledně těchto problémů a často to vede k hádkám a v extrémním případech i k rozpadu přátelství

Náhledové foto: Shutterstock

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.