Vybavení na venkovní akce: Jaké by vám za žádnou cenu nemělo chybět?

Pivni-sety

Již od jara se pořádají různé venkovní akce, které si před svou přípravou zaslouží pořádné plánování. Ať už pořádáte párty, narozeninovou akci, a to s rodinou či pro širokou veřejnost, jedno zůstává neměnné, a to je kvalitní vybavení. Takže pokud plánujete párty a váš balkon je na ni již malý, využijte zahradu. Co tedy připravit na nezapomenutelnou akci?

Buďte připraveni na slunce, ale i déšť

Jaro je plné deště a léto zase slunce. Obojí je značně nepříjemné, pokud sedíte pod širým nebem. Navíc počasí je velmi nevyzpytatelné. Jednou svítí slunce, jindy začne pršet. Vyhněte se tomu a ochraňte vaše krásné dekorování. Na zahradě či kdekoli jinde, by neměly chybět párty stany. Umístíte pod ně stoly, židle, ale také krásnou dekoraci či gril. Tak můžete být v klidu a nemusíte se stresovat

Dekorace jsou důležité

Zahrada poskytuje dostatek prostoru pro krásné dekorování. Záleží na tom, co přesně slavíte, kdo se na akci má sejít a tak dále. Ovšem, pokud do ní vnesete kus exotiky, nachystáte koktejly, svícny, lucerny a světýlka, opravdu zazáříte. Pokud máte raději rustikální styl, světýlka, polštářky, ale klidně i špalky na sezení, budou dominovat akcí. Pokud máte lampiony či balóny, určitě je využijte. Jakmile se setmí, budou vypadat úchvatně.

Jak vyřešit posezení pro mnoho lidí

Když se sejde například padesát lidí, klidně i více, zřejmě pro ně nebudete chystat tolik židlí. Daleko efektivnější bude, když pořídíte pivní sety. Takové zvláštně nazývané posezení, patří k nejoblíbenějším možnostem, jak usadit své hosty. Využívají se na různých zahradních oslavách, svatbách, festivalech, kulturních akcích, slavnostech a tak dále. Jejich oblíbenost spočívá především v kvalitě za nízkou cenu a možností usazení velkého počtu lidí. Prohlédněte si nabídku na hawaj.cz a buďte na vaší akci připraveni.

Náhledové foto: hawai.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.