Venkovní rolety: Kombinace moderního designu a funkčnosti

Venkovní rolety

Sluneční paprsky jsou příjemné a často jejich žár potřebujeme. Především na pláži při opalování jsou vynikající. To ovšem neplatí pro domácnost, respektive interiér domu či bytu. Sem by se světlo a především nadměrné horko dostávat nemělo. I proto se vyplatí pořízení spolehlivého stínění. Možností je pochopitelně hned několik. Výbornou volbou jsou moderní venkovní rolety, které dokážou jednak prostor efektivně zastínit a jednak zabrání vniku přílišného tepla dovnitř. Podívejme se na možnosti, které nám nabízejí.

Venkovní rolety

Vyberte si typ dle svých představ

Moderní venkovní rolety lze volit ve dvou základních variantách. Prvním modelem jsou rolety, které jsou určené pro dodatečnou montáž. Jestliže již máte domek postavený, pak je lze objednat a umístit se přímo na fasádu. Pokud uvažujete o novostavbě, případně již stavíte, vsaďte na podomítkové rolety, které jsou integrovány přímo v omítce díky efektivně řešenému fasádnímu boxu. Jejich vzhled je naprosto skvělý. Vysouvají se v podstatě z fasády.

Dokonalé soukromí a úspora energie

Když si pořídíte interiérové stínění, s největší pravděpodobností se setkáte s tím, že stínění nebude dokonalé. Lamely se po čase navíc ohýbají a celkově vše nevypadá nejvzhledněji. Díky venkovním roletám budete mít dokonalé soukromí, jelikož je lze zatáhnout kompletně a dovnitř zkrátka nebude vidět vůbec. Navíc tímto způsobem ušetříte nemalou částku na vytápění interiéru. Samozřejmě se také budete cítit mnohem bezpečněji, jelikož okna budou dokonale krytá další vrstvou, kterou musí případně zloději překonat. Mimo jiné dojde i k eliminaci zvuků jdoucích z okolí.

Venkovní rolety

Design na jedničku

V mnoha variantách jsou venkovní rolety hodně zajímavé a stylové. Pokud se podíváte na nabídku společnosti 3mont, jistě si vyberete z mnoha nejrůznějších modelů takovou, která bude dokonale ladit s fasádou vašeho domu. Rolety si necháte nainstalovat a pak už si budete pouze volit míru jejich sklopení dle libosti.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.