Venkovní rolety: Dopřejte si komfort v zahradním posezení za jakéhokoli počasí

Venkovní rolety

Máte doma prosklené posezení, v němž se dá bez problémů sedět, i když venku prší nebo naopak svítí ostré sluníčko? Pokud ano, stoprocentně dáte za pravdu tvrzení, že se neobejdete bez spolehlivého stínění. Ano, právě dostatek stínu v interiéru především při horkých letních dnech je jakousi nezbytností, bez níž si poradíte jen velmi složitě. Právě proto se vyplatí vsadit na moderní venkovní rolety. Ty stín přinesou a nabízejí ještě mnohem více…

Venkovní rolety

Efektivní stínění a ochrana oken

Moderní venkovní rolety dokážou vytvořit dostatek stínu v jakémkoli prostoru, zatímco standardní vnitřní žaluzie bohužel často světlo propouští a jejich ovládání není příliš pohodlné. Rolety navíc poskytují ochranu oken z vnější strany. Jakékoli poškození prosklených tabulí je při stažení rolet eliminováno. Kroupy ani jiné mechanické působení nemohou okna ohrozit. Stejně tak budou mít zloději mnohem složitější dostat se do interiéru domu či posezení. Zapomenout nelze ani na ochranu oken před UV zářením.

Eliminujte tepelné úniky

Velkou výhodou venkovních rolet je i tepelná izolace. V letním období perfektně ochrání vnitřní prostory před dotěrným horkem. Naopak v zimě se můžete spolehnout na minimalizaci tepelných úniků z interiéru. Za velkou výhodu lze považovat i minimální propustnost hluku. Jestliže tedy posloucháte ve vaší zimní zahradě nelibé zvuky, s instalací venkovních rolet vše může rychle přestat.

Venkovní rolety

Venkovní rolety doladí design objektu

Okna, zimní zahrady a jiné prosklené plochy jsou nedílnou součástí venkovního pláště budovy. Rolety umí celý design nemovitosti dokonale doladit. Vyrábějí se totiž ve spoustě odstínů, z nichž si lze bez problémů vybrat. Přesvědčit se můžete v nabídce společnosti PROFIFLEX s.r.o. zaměřující se na dodávky, poradenství a servis stínící techniky jak pro rodinné domy, tak i pro firmy po celé ČR.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.