Vaše venkovní dlažba si zaslouží původní vzhled: Vsaďte na specialisty

Dlažba

Chodníky okolo domu dokonale doplňují vzhled daného objektů a většinou také perfektně korespondují s okolní zelení v zahradě. Tedy za předpokladu, že jsou opravdu hezké. U většiny druhů venkovní dlažby dochází časem k poměrně markantním změnám. Jednak mezi spárami roste mech a jednak se zanášejí prachem a jinými částicemi tak, že celek nevypadá moc dobře. Pokud se podíváte ven z okna a zjistíte, že to máte podobně, nastal čas začít jednat. Optimální je sázka na profesionály. Právě specialisté totiž dokážou nabídnout dokonale vyčištění dlažby s vším všudy. My se jednak podíváme na to, co všechno dokážou a jednak také doporučíme konkrétní firmu.

Komplexní čistění veškerých povrchů

V první řadě je zapotřebí předeslat, že každý povrch si zaslouží specifickou péči. Není jedno, jestli se čistí přírodní kámen, dlažební kostky, pískovec nebo právě třeba zámková dlažba. Ta bývá tradičně úplně nejzatěžovanější. Vždyť se na jejím povrchu podepisují nejenom podrážky bot a kola aut. Jmenovat bychom mohli klidně také motorové oleje, mechy, plevele a spousty dalších záležitostí. Specialisté dokážou ošetřit jakýkoli povrch.

Dlažba

Zdroj obrázku: biotec.cz

Dlažba

Zdroj obrázku: biotec.cz

Zmizí veškeré nečistoty

Zkoušeli jste někdy čistit dlažbu třeba tlakovou myčkou? Pokud ano, jistě víte, že výsledek úplně dokonalý určitě nebyl. Při speciální péči ale dojde k eliminaci veškerých mechu a jiných nečistot organického původu, jež hyzdí vzhled dlažby. Kvalita materiálu se přitom nijak nenaruší, a naopak se zvýší jeho životnost. Čištění dlažby je tak maximálně šetrné.

Kvalitní technika

Mnohé nečistoty drží na povrchu takovým způsobem, že jejich odstranění bývá neskutečně složité. Čisticí technika specializované společnosti dokáže vytvořit sílu až 500 barů. Bezproblémové je tak třeba i otryskání stavebních zbytků z povrchu a jiných věcí, jež přilnou k povrchu maximální silou.

Ekologie samozřejmostí

Při čištění je zapotřebí dbát také na ekologické hledisko. U společnosti BIOTEC a.s. si i tímto můžete být jistí, protože využívají ekologicky nezávadné čisticí prostředky. Její specialisté mimo jiné dokážou pracovat i v místech, kde není přístup k vodě a elektřině. Navíc dokáží na dlažbu či jakýkoliv povrch nanést ochrannou impregnační vrstvu, která odpuzuje vodu, nečistoty a brání opětovné tvorbě mechu.

Zdroj náhledového obrázku: biotec.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.