Vaše kočka si zaslouží kvalitní krmivo

Mít doma a potažmo také na zahradě krásnou kočku je určitě výhodné, a to nejenom na chytání myší a jiných hlodavců. Pokud se totiž o kočku dostatečně staráte, může se stát doslova ozdobou vaší domácnosti. Vždyť mnohá plemena koček vypadají opravdu hezky. Péče o kočku spočívá především v tom, že jí obstaráte opravdu kvalitní krmivo, které bude obsahovat dostatečné množství vitamínů, minerálů a ostatních prospěšných látek. Podívejme se tedy na možnosti jeho výběru a také na to, kde si granule, konzervy a další sortiment výhodně zakoupit.

Granule pro kočky

Kvalitní krmiva pro kočky mají pochopitelně dvě základní podoby. Tou první jsou granule a druhou konzervy. Jestliže chcete mít krmení obstaráno relativně na delší dobu, pak není od věci koupit pytel granulí, díky kterému budete mít doma zásobu na delší dobu. Granule jsou poměrně pohodlně skladovatelné a zakoupit si je lze v pytlích různé gramáže. Pokud zvolíte některou z kvalitních značek, pak jistě neprohloupíte. Jmenovat bychom mohli třeba granule Taste of The Wild, Acana a mnohé další.

a_30242-24622462cz-800x600

Kapsičky, konzervy a jiné typy krmiv

Určitě je vhodné doplňovat krmení granulemi ještě dalšími kočičími dobrotami. Typické jsou zejména kapsičky. Ty lze koupit i po více kusech a krmivo budete mít již přímo roztříděné na několik dní. Pokud kupujte krmiva pro kočky a jakékoli chovatelské potřeby, určitě není od věci sáhnout ani po pamlscích. Výborné jsou třeba dentální tyčinky nebo přímo sladkosti, na nichž si kočky dokonale pochutnají.

PCF-KA85-N3-800x600

Vyberte si dle svých představ

Pokud budete potřebovat koupit jakýkoli sortiment pro vaše domácí zvířata, pak stojí za to využít eshopu Můj mazlík, který nabízí mimo jiné také třeba krmiva pro psy anebo sortiment určený pro teraristiku. Vybrat si tady budete moci i potřeby pro drobná zvířata či pro ptactvo.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.