Saunasystem

Užijte si potící relax i v zimě – saunujte se na zahradě

Ve Finsku najdete venkovní saunu téměř na každé zahradě. Zdravé pocení s výhledem do zamrzlé krajiny a ochlazení ve sněhu je totiž balzámem pro tělo i duši. Vezměte si z Finů příklad a pořiďte si venkovní oázu zdraví i na svou zahradu.

Poťte se i pod bodem mrazu

Venkovní sauny si užijete za každého počasí. Jsou obložené masivním cedrovým dřevem, napuštěné teakovým olejem a mají zateplenou podlahu. I když venku klesne teplota hluboko pod nulu, vy se budete nerušeně potit.

Kamna vytopí místnost až na 100 °C. Horký suchý vzduch stimuluje pocení, které z vašeho těla odplaví všechen stres i škodlivé látky. Z domácí procedury tak budete odcházet jako znovuzrození.

Saunasystem

Prodlužte si život ve venkovní sauně

Pozitivních účinků na zdraví má finská sauna celou řadu:

  • regeneruje unavené svaly i klouby,
  • detoxikuje tělo a čistí pleť,
  • uvolňuje dýchací cesty,
  • posiluje funkci srdce,
  • prokrvuje tkáně.

Finská sauna také prodlužuje život. Ale jen, pokud si ji dopřáváte pravidelně. Pocení alespoň jednou týdně vás zbaví všech neduhů. Užívejte si 15-20 minut v horku, pak tělo rychle ochlaďte a celý proces 3× zopakujte.

 Saunasystem

Střídáním vysokých a nízkých teplot posílíte váš imunitní systém. V zimě využijte přírodu a skočte přímo do sněhu. Otužíte se a budete odolní proti bacilům. Přes rok zase oceníte pravou saunovací klasiku – ochlazovací vědra a kádě.

Luxus na vlastní zahradě

Postavte si saunu na zahradu nebo terasu a budete mít svůj soukromý wellness ráj pořád po ruce. A pro ještě přepychovější zážitek doplňte svou saunu speciálními vychytávkami. Třeba solné krystaly nebo esenciální oleje dodají potící terapii ten správný šmrnc.

Saunasystem

Při výběru se poraďte s odborníky. Specialisté z firmy SaunaSystem mají patnáctileté zkušenosti a postaví vám venkovní saunu, která do vaší zahrady krásně zapadne. Ve speciálním showroomu v Praze Uhříněvsi si navíc můžete modely venkovních saun prohlédnout i vyzkoušet.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

One Ping

  1. Pingback: Víte, co chybí vaší zahradě? Venkovní sauna! | Naše zahrada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *