Květiny online

Rozvoz květin: Vyberte tu správnou a nechte ji mluvit za vás

Čerstvé květiny jsou krásné a jedinečné. Aktuálně za okny stále ještě panuje zima. Nám tedy nezbývá než se těšit, až budete mít okolo vašeho domu rozkvetlé záhony. Nebo si můžete pořídit čerstvé řezané květiny přímo do vázy. Raději byste nakoupili květiny svým blízkým? Pak čtěte dál, poradíme vám, které jsou optimální. Každá z nich totiž mluví svou vlastní řečí…

Rudá růže nabízí smyslnost a touhu

Pro mnohé z nás jsou synonymem pro jakékoli květiny růže. Ano, symbolizují jak touhu, tak i vášeň a mají neskonalý půvab. Vyznat lásku často nepotřebujete ani prostřednictvím slov. Stačí pouze darovat velkou kytici rudých růží. Bude-li jich 12, nabídnete partnerovi sňatek, a to bez jakéhokoli slova.

Gerbera jako symbol věrnosti

Chcete-li naznačit, že budete věrní, učiňte tak darováním gerbery. Tato květina mimo jiné symbolizuje i romantiku. Milují ji také snílci, kteří věří v osudové setkání a velkou dlouho trvající lásku.

Touhu vyjádříte karafiátem

Zvolit doručení květin se vyplatí pokaždé. Jestliže hodláte naznačit touhu a okouzlení druhou osobou, bude ideální sázka na karafiát. Upřímnost ještě navíc vyjádříte bílou barvou této květiny.

Toleranci naznačíte tulipány

Jaro už je pomalu za dveřmi, a tak nelze zapomenout ani na tulipány. Jestliže je budete blízké osobě darovat, vyjadřujete tím schopnost odpouštět její chyby. Jinak je tulipán také květinou symbolizující oddanost a fakt, že se na danou osobu lze spolehnout vždy, když to potřebujete.

Nevinnost v podobě orchideje

Upřímnost, věrnost a nevinnost. Přesně to symbolizují ušlechtilé lilie. Jejich darováním rozhodně nic nezkazíte, ba naopak.

Nechte si přivézt květiny až k vám domů

Víte, že rozvoz květin funguje i online? Profesionální rozvoz květin je nabízen na kytice-expres.cz. Vybrat si tady lze nejenom zmiňované květiny, ale třeba i pugéty spojené s dárky. K dispozici jsou květiny určené pro nejrůznější příležitosti.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *