Stínící sítě na ploty vykouzlí soukromí během okamžiku

Stínící sítě na ploty

Máte krásnou zahradu a rádi byste ji vystavili na obdiv ostatním? To klidně můžete, když si návštěvu pozvete, anebo úrodu vyfotíte. Zvídavých zraků ostatních lidí, a to jak kolemjdoucích, tak i sousedů, se raději vyvarujete. Že máte na zahradě nedostatek vzrostlé zeleně, abyste tak učinili a soukromí si ochránili? To přece vůbec nevadí. Stačí si pořídit kvalitní stínící sítě, jež to bez problémů dokážou. V čem spočívají jejich hlavní přednosti, podle jakých parametrů stínící sítě vybírat a kde výhodně nakoupit? Nebuďte nedočkaví a čtěte dál, odpovědi na zmíněné tři otázky vám dáme.

Prodyšné a elegantní stínění

Pokud si pořídíte tradiční zděný plot, pak si můžete být jisti tím, že k vám nikdo neuvidí. To samé ovšem platí i o tom, že nikam neuvidíte vy. Vaše zahrada v podstatě zůstane uzavřená před okolím. Přes živé ploty se přece jenom dívat lze. Čekat na jejich vzrůst je mnohdy nekonečné. Navíc nemáte jistotu, že túje, habry nebo jiné dřeviny skutečně vyrostou do potřebné výšky. I cenově se pořízení sítě z PE vláken rozhodně vyplatí. Navíc při správném upevnění vydrží tato efektivní ochrana před sluncem i lidmi skutečně dlouhou dobu v původním stavu.

Jak vybrat stínící sítě?

V první řadě se zaměřte na kvalitu. Jen tak bude zajištěna efektivní ochrana soukromí na dlouhou dobu. Vyrobena by síť měla být z jakostních PE vláken, a to v gramáži 200 g/m². Volit je možné různou intenzitu stínění. V maximu činí standardně až 90 %. Přes takovouto síť už jen tak někdo neudiví.

Nakupte si jednoduše online

Za nákupem kvalitního stínění už nemusíte vyrážet do kamenných prodejen. Nakoupit si nevelmi jednoduše online u společnosti PLACHTY ŠTĚPÁNÍK s.r.o. Stínící sítě na ploty mají skladem a není problém vybrat si je v délce dle vaší libosti. Zkrátka si vypočítáte celkovou plochu plotu a následně objednáte přímo z pohodlí vlastního domova.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.