Masážní box

Sprchový masážní box: Relax v jakémkoli ročním období

Že byste mohli mít příjemné masáže i u vás doma? Proč ne? Stačí si pouze pořídit kvalitní sprchový masážní box, který zvládne vaše tělo zregenerovat třeba po úmorné práci na zahradě. Na trhu dnes existuje spousta takovýchto zařízení, která se pochopitelně liší především kvalitou, designem a mnohými dalšími zdánlivými drobnostmi. Ty ale mohou rozhodovat o vaší spokojenosti, nebo naopak nespokojenosti. Podle čeho tedy masážní sprchový box vybírat?

Počet trysek, vzhled a další výbava

Jakékoli masážní sprchové boxy je třeba vybírat podle několika různých kritérií. Tím hlavním by měl být bezesporu počet trysek. Právě ony totiž rozhodují o celkové úrovni masážního procesu. Často se jich nachází v jednotlivých modelech klidně i 6 a více. Také byste si měli dát pozor na jejich umístění. Některé boxy nabízejí nejen masáže zad, ale i jiných partií. Dbát byste měli i na moderní vzhled a design zařízení. Koupelně musí zkrátka a jednoduše slušet za každou cenu. V neposlední řadě nelze zapomenout ani na přítomnost rádia. Hudba je při relaxu skvělá.

Přítomnost vaničky

Určitě nelze zapomínat ani na to, jestli je součástí boxu vanička. U některých modelů jsou typické vaničky vysoké, které je třeba překračovat a od jejich instalace se již upouští. Oblíbené jsou sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou. Jinak ale není problém volit i variantu zcela bez jakékoli vaničky. Podlaha ve sprchovém boxu je vyspárovaná tak, aby byl odtok co nejefektivnější.

Cena a spolehlivost prodejce

Ať už potřebujete celé sprchové boxy, anebo třeba jen komponenty, jako jsou sprchové dveře, prodejce vám je musí ochotně poskytnout. Důležitá je i možnost porady s prodejcem. Třeba i díky ní si vyberete model dle svých představ. Chcete-li mít vše bez starostí, obraťte se na eshop společnost Wellmall.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *