Bazénové odvlhčovače Remko

Naše tipy na spolehlivé domácí odvlhčovače bazénu

Máte na zahradě nebo v interiéru domu krytý bazén a trápí vás přespřílišná vlhkost? Není se čemu divit! Jsou-li součástí celé stavby klasické zdi, anebo dřevo, je zapotřebí začít co nejrychleji jednat. Situace totiž není ani zdaleka bezvýchodná. Stačí si pouze pořídit spolehlivý odvlhčovač vzduchu. My se na nejrůznější modely do bazénů podíváme podrobněji. Jedná se o výrobky společnosti Remko, která patří mezi evropské lídry v oblasti vzduchotechniky.

Exkluzivní bazénové odvlhčovače SLE40

Mezi nejznámější modely se řadí odvlhčovač SLE 40, který je optimální právě pro soukromé prostory bazénů vyžadujících napevno nainstalovanou jednotku. Disponuje integrovaným hydrostatem, pomocí kterého si nastavíte jednoduše úroveň vlhkosti konkrétní místnosti, v níž se nachází bazén. Určen je do prostoru o velikosti 300 m3. Spolehnout se budete moci na maximálně tichý chod a moderní design jednotky.

Úplně tiché bazénové odvlhčovače SLN60

Ještě tišší chod a skvělý výkon nabízejí odvlhčovače vzduchu SLN60. Přístroje jsou optimální pro umístění v místnosti s bazénem. Jejich velkou předností je hospodárný provoz, který vám ušetří spousty finančních prostředků. Díky provozu zařízení získáte jistotu absence jakýchkoli plísní a nepříjemností, jež může přemíra vlhkosti způsobit. Eliminována bude i kondenzace vody v oblasti oken, stěn a dalších součástí interiéru.

Technicky dokonalé modely SLE80

Moderní bazénové odvlhčovače SLE80 jsou optimální jak pro interiérové bazény, tak i pro prostory, kde se nacházejí vířivky, wellness a další záležitosti, jejichž součástí je větší množství vody. Modely z této řady dokážou efektivně působit v místnostech o velikost až 500 m3. Obsluha přístroje je naprosto jednoduchá a intuitivní. Stejně tak odvlhčovač bez problémů vyčistíte.

Sdílet

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *