Specialisté pro detekci úniku vody

Odborná firma Kanalizace Charvát, specializující se na obory instalatérství, topenářství, čištění kanalizace, ale také na detekceúniku vody z potrubí, Vám pomůže vyřešit Vaše potíže. Za pomocí nejnovějších technologiích potřebných a profesionálních pracovníků nabízí komplexní služby v oblasti voda – topení – plyn.

Opravíme Chrvát

Vyhledání a vyřešení problémů s únikem vody z potrubí

Velkou předností firmy je, že je schopna vyhledat poškozené místo, opravit jej, a to bezvýkopu, bez rozkopání zdi nebo podlahy. Dokážeme vyhledat netěsnost v odpadní kanalizaci, vyhledat prasklé vodovodní potrubí, průsak v potrubí, netěsnost na potrubí (plastovém a plynovém), netěsnosti v rozvodu vody, pod betonem, trávníkem. Nalezneme také místo zatékání vody, prasklinu vody a její ztrátu.

Instalace charvátNalezené netěsnosti, úniky a průsaky opravíme pomocí 2 metod pro nalezení úniku prasklé vody. První je akustické vyhledání a druhé hledání úniku vody promocí plynu. Obě metody snadno určí místo úniku jak v domovních, tak i kanalizačních rozvodech. Nezáleží ani na tom, pod jakým povrchem se dané vedení vyskytuje. Úniky vody jsme schopni lokalizovat pod téměř všemi povrchy, a to betonem, asfaltem, dlaždicemi, ve zdech, ale i pod nezpevněnými povrchy, trávníky a štěrkovými cestami.

S pomocí detektoru úniku vody Vás diagnostika uchrání od zbytečného kopání a dalších velkých finančních ztrát.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.