water-1329581-1279×852

Specialisté pro detekci úniku vody

Odborná firma Kanalizace Charvát, specializující se na obory instalatérství, topenářství, čištění kanalizace, ale také na detekceúniku vody z potrubí, Vám pomůže vyřešit Vaše potíže. Za pomocí nejnovějších technologiích potřebných a profesionálních pracovníků nabízí komplexní služby v oblasti voda – topení – plyn.

Opravíme Chrvát

Vyhledání a vyřešení problémů s únikem vody z potrubí

Velkou předností firmy je, že je schopna vyhledat poškozené místo, opravit jej, a to bezvýkopu, bez rozkopání zdi nebo podlahy. Dokážeme vyhledat netěsnost v odpadní kanalizaci, vyhledat prasklé vodovodní potrubí, průsak v potrubí, netěsnost na potrubí (plastovém a plynovém), netěsnosti v rozvodu vody, pod betonem, trávníkem. Nalezneme také místo zatékání vody, prasklinu vody a její ztrátu.

Instalace charvátNalezené netěsnosti, úniky a průsaky opravíme pomocí 2 metod pro nalezení úniku prasklé vody. První je akustické vyhledání a druhé hledání úniku vody promocí plynu. Obě metody snadno určí místo úniku jak v domovních, tak i kanalizačních rozvodech. Nezáleží ani na tom, pod jakým povrchem se dané vedení vyskytuje. Úniky vody jsme schopni lokalizovat pod téměř všemi povrchy, a to betonem, asfaltem, dlaždicemi, ve zdech, ale i pod nezpevněnými povrchy, trávníky a štěrkovými cestami.

S pomocí detektoru úniku vody Vás diagnostika uchrání od zbytečného kopání a dalších velkých finančních ztrát.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

1 komentář

  1. VodastopCZ Odpovědět

    Dobrý den,
    přečetl jsem, jsi tento článek o vyhledání úniku vody. Tento článek není přesný na vyhledání úniků. Instalatérství Charvát není jediná firma na vyhladání a disponuje jen jednou metodou a tím není profesionální firmou na vyhladání úniků. Firma na vyhledání úniků má používat více technologií jako akustická či kamerová a ne jen plynová. Akustická technologie je na vyhledání úniků prvořadá a nedochází k zbytečnému zavzdušnění rozvodu a je šetrnější vůči rozvodů. Naši technici pracují dlouhé roky v oboru a jsou školeni a určí metody na vyhladání . Firmy prezentující jako instalatérství Charvát anebo jtm-partners.cz který disponují jen formovacím plynem a kamerou.
    Pro informace a poradenství stačí zavolat na telefon či email z dotazem , naši technici vám rádi poradí. Formovací plyn prochází propustným terénem a materiálem akustická metoda nepoužívá prostup terénu, ale používá rychlost šíření daným potrubím a médiem v něm.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *