Soutěžte na Naší zahradě: Vaše úspěchy

Soutěž Naše zahrada

Milujete zahradničení stejně jako my? Pak se stoprocentně pochlubte tím, co jste aktuálně vypěstovali! Vaše zahrádka se jistě prohýbá pod tunami různo ovoce a zeleniny, anebo ji naopak zdobí sousty pestrobarevných květin. Nechat si tuto krásu jen pro sebe by bylo minimálně trestuhodné. Nabízíme vám možnost prezentace svých výsledků. Navíc za svou snahu můžete dosáhnout na některou z cen.

Stačí jen fotografovat a zaslat email

K účasti v naší soutěži bohatě postačí, když si najdete objekt fotografování a zvěčníte jej. Následně nám zašlete fotografii s potřebnými údaji o vás. Jen tak vás budeme moci následně kontaktovat v případě, že budete vybráni a získáte nějakou výhru. Nepůjde o žádné závratné ceny, spíše o trička a balíčky osiva. Vaší odměnou ale může být i fakt, že se budete moci pochlubit svou úrodou na našich stránkách a váš příspěvek zde bude navěky. Alespoň doufáme, že náš magazín bude delší dobu fungovat. Tatím se to daří.

Pravidla soutěže

Kompletní pravidla soutěže najdete v záložce horního menu s názvem Pravidla soutěže. Dostat se do této sekce můžete zde. Vaše příspěvky odesílejte na email [email protected]. Optimální bude, když nám vaše fotografie zašlete v dostatečném rozlišení, nicméně ne v nějakém obrovském objemu dat. Optimální budou fotografie do celkové velikosti cca 5 MB. Důležitou podmínkou bude také udělení označení To se mi libí na facebookovém profilu magazínu Naše zahrada. I tady mimo jiné budeme sdílet vaše pěstitelské úspěchy a prezentovat je veřejnosti.

Rychlost není nezbytná

Známé úsloví hovoří o tom, že kdo si počká, ten se určitě dočká. I proto si počkejte na vaši úrodu, až bude skutečně zralá. Naše soutěž bude probíhat až do pozdního podzimu, konkrétně do 31. října. Poté redakce vybere ty příspěvky, které se jí budou líbit nejvíce, a zvolí výherce.

Těšíme se na vaše úspěchy!

Soutěž Naše zahrada

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.