Křovinořezy Honda

Sázka na jistotu: Křovinořezy Honda

Jaro je v plném proudu a různé keře a traviny rostou jako zběsilé. Mnozí z nás v tuto dobu opětovně vytahují své vyžínače a snaží se zeleň eliminovat. Pokud doma ještě křovinořez nemáte, anebo uvažujete o výměně toho starého, máme pro vás tip na modely značky Honda, které se vyznačují spoustou inovativních funkcí, díky nimž si je jistě oblíbíte.

Křovinořezy Honda

Maximální výkon s minimální námahou

Základem celého stroje je čtyřtaktní motor, takže nebudete potřebovat příměs oleje. Stačí pouze do nádrže nalít Natural 95 a můžete začít s prací. Velkou výhodou je i fakt, že motor, respektive celý křovinořez, je možné natáčet, ale nepřetočíte jej. Nemohou tak vytéct provozní kapaliny a snížit momentální výkon vyžínače. Stoprocentně oceníte i naprosto lehké startování. U mnohých konkurenčních modelů je člověk zničen již při startování. Křovinořez Honda je možná nahodit jemným natáhnutím startovací šňůry. V podstatě by to zvládlo i dítě.

Důraz na ergonomii

Velmi důležité je při práci efektivní vyvážení křovinořezu. Zátěž musí být rovnoměrně rozdělena ne celé tělo. Díky ergonomicky skvěle řešenému popruhu připomínajícímu spíše krosnu vám bude celý postroj se sekačkou dokonale sedět. Nastavit si lze i úhel rukojeti. Vyžínač značky Honda se vyznačuje i tichým chodem a minimálními vibracemi, a tak se brnění rukou stane minulostí. Vyzdvihnout bychom měli i pohodlí při odvíjení struny. Systém Tap & Go zajistí, že si ji posunete pouhým ťuknutím hlavou o povrch země, přičemž není nutné stroj vypínat. Na menší dřeviny si nastavíte ocelový trojzubec a můžete jít na věc.

Zádový křovinořez Honda UMR 435 LZádový křovinořez Honda UMR 435 L

Naše tipy na konkrétní modely vyžínačů Honda

Z nabídky zmiňované společnosti vybíráme model určený především pro komunální sužby a zahradnictví. Jedná se o křovinořez s dělenou hřídelí Versatool. Nedisponuje pevně spojenou hlavou a nástavce typu plotostřihu, vyžínače anebo foukače listí a další je možné pouze jednoduše nacvakávat. Výborné je i provedení UMR 435 L, které je typické tím, že motor nesete na zádech a tyč s hlavou se kompletně ohýbá. Dostanete se tak pohodlně kamkoli.

Nástavce Honda

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *