Odpařovače

Naše tipy na saunové doplňky

Sauna v prostoru za domem anebo jako součást zahradního domku je vynikající záležitostí. Jednak si v jejích útrobách dokonale odpočinete a jednak také naberete nové síly. Saunování s přáteli představuje velmi příjemnou činnost, již si zkrátka a jednoduše budete užívat plnými doušky. Jakákoli sauna by ale měla být stylová, což umožní zejména funkční a designově povedené doplňky. My se na některé z nich zaměříme a dáme vám tipy, co si do interiéru sauny pořídit…

Teploměr a vlhkoměr

Teploměr a vlhkoměr

Mezi především funkční prvky se řadí teploměr a vlhkoměr do sauny. Základem správného saunování je totiž udržování potřebné teploty. Od ní se logicky odvíjí i cyklus. Při vyšší teplotě se pochopitelně budete nahřívat kratší dobu a při nižší můžete logicky svůj pobyt v interiéru sauny prodloužit dle potřeby. I díky teploměru eliminujete případné riziko vlastního popálení. Vlhkoměr zase zajistí měření míry vlhka, jež je také hodně důležitá.

Odpařovače vody a aromata

Velmi důležitou součástí sauny jsou i odpařovače vody. Ta hraje sice jednu z hlavních rolí, nicméně její přemíra také není vhodná. Odpařovač je schopen vytvořit dokonalé prostředí, které bude vašemu zdraví maximálně prospívat. Zapomenou nelze ani na aroma do sauny, jež by mělo být přizpůsobeno vašemu vkusu. Příjemná vůně ještě navíc zněkolikanásobí pocit z pohodového relaxu.

Vědro do sauny

Ostatní zajímavé doplňky do sauny

Mezi tradiční saunové doplňky se řadí mimo jiné také vědra na vodu a stylové dřevěné naběračky. Vynikající volbou je i led osvětlení, jež dá interiéru této místnosti opravdu jedinečný charakter. V kombinaci se skvělou hudbou linoucí se z audio systému není co řešit. Potřebovat už budete pouze župan a utěrky.

Veškerý zmiňovaný sortiment nabízí eshop sauna.cz. K dispozici jsou zde originální doplňky od tradičního výrobce saun- společnosti Harvia.

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *