Robotické sekačky Honda Míímo vás zbaví starostí s úpravou trávníku

Honda Míímo

Krásný trávník okolo domu je snem většiny z nás. Za vším ale většinou stojí precizní práce vaší sekačky, kterou řídíte vy sami. I když, vlastně nemusíte. Pořídíte-li si kvalitní robotickou sekačku, jež tuto činnost vykoná za vás. Naším tipem je Honda Míímo. Nabízí nejen úsporu času a peněz, ale i spousty dalších inovativních funkcí, které určitě dokážete ocenit.

Vymezte si prostor a nechte ji pracovat

Problém mnohých automatických sekaček tkví zejména v jejich unikání ze zóny, kde mají pracovat. Honda Míímo vám stoprocentně neunikne! Prostor si stačí pohodlně vymezit drátkem, který jednoduše ukryjete pod travní drn anebo podél plotu, okrasných záhonů a jinde. Při jakémkoli vnějším kontaktu se ihned zastaví, a to včetně nože. Jakýkoli úraz je tedy vyloučen.

Robotická sekačka Honda Míímo

Optimální střih trávníku

Ocenit musíme i fakt, že je automatická sekačka nainstalována specialisty ze společnosti Honda takovým způsobem, aby sekala trávník rovnoměrně na všech místech. Lze naplánovat i různý střih pro několik zón dle vašeho přání. Trávník přitom nikde nebude přesekaný. Samozřejmostí jsou i maximálně výkonné motory strojů a vysoce kvalitní trakce. Pojezd si bez problémů poradí i se šikmými plochami a okraji trávníku. Pokud dojde ke kontaktu nože a kamenu či jiné pevné překážky, nezlomí se. Pouze se ohnou a vrátí zpět do původní polohy.

Ovládání přes chytrý telefon

U robotické sekačky z řady Honda Míímo se setkáme i s naprosto inovativním ovládáním přes chytrý telefon. V jejím těle je integrován i alarm včetně pinu a GPS signál. Samozřejmostí je i extrémně tichý provoz přístroje. Můžete jej nechat pracovat klidně i v noci a jít si lehnout. Sama si dojede do docku a dobije si baterie. Díky jejich vysoké výkonnosti může pracovat až 90 hodin bez přestávky, a to za každého počasí. Vítr ani chladné počasí jí potíže nečiní.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.