Připravte dokonalou zahradní party – poradíme vám, jak na to

Chystáte se uspořádat zahradní party nebo oslavu, ale nejste si jistí, jak vše připravit, aby byli vaši hosté spokojení? V tomto článku pro vás máme několik tipů a rad, jak zajistit perfektní a dokonalou party, na niž budou všichni účastníci rádi vzpomínat.

S organizováním akce začněte s dostatečným časovým předstihem a nenechávejte vše až na poslední chvíli. Dopředu si rozmyslete, jak by měla party vypadat, kolik na ní bude lidí a co vše bude její součástí (ať už jde o občerstvení, party vybavení, zábavu apod.).

party-pohotovost.cz_Připravte_dokonalou_zahradní_party_poradíme_vám,_jak_na_to_02_bazén

Příprava zahrady

Jedním z prvních kroků by měla být pečlivá příprava zahrady nebo jiného místa, kde se bude party konat. Pokud máte např. příliš vysoký trávník, tak jej posekejte, jestli máte k dispozici bazén, nezapomeňte ho také nachystat – na podobných akcích bývá koupání v bazénu velmi oblíbené, zvláště když je krásné a teplé počasí.

Pokud chcete být originální, vymyslete si nějaké speciální téma, na něž bude vaše party zaměřená. Inspirovat se můžete na internetu, kde je spousta zajímavých tipů a nápadů, určitě ale vybírejte především s ohledem na to, jací lidé se budou akce účastnit.

Příprava masa a dalšího občerstvení

Dobré občerstvení je jednou z nejdůležitějších součástí jakékoli party nebo oslavy, a proto jeho přípravu rozhodně nesmíte podcenit. Většina lidí na zahradních party preferuje zejména maso, takže pokud naložíte kvalitní maso na gril, určitě jim uděláte radost (oblíbené bývá např. sele, divočák, tele, kýta ale třeba i krůta). Na akcích pro dospělé je pak vítanou součástí i točené pivo, takže zajistíte-li i výčepní zařízení, rozhodně to vaši hosté, především muži, ocení. Toto občerstvení ale nemusíte nijak složitě shánět a obracet se na různé dodavatele – stačí kontaktovat společnost Party pohotovost, jež provozuje půjčovnu party vybavení a její pracovníci se už o vše potřebné postarají.

party-pohotovost.cz_Připravte_dokonalou_zahradní_party_poradíme_vám,_jak_na_to_03_maso_na_gril

Zajištění hudby, zábavy nebo osvětlení

K zahradní party neodmyslitelně patří také hudba – ta by měla ladit s tématem akce, resp. s její atmosférou. U větších akcí je třeba myslet také na osvětlení a ideálně vymyslet i nějaké zábavné aktivity, aby se nikdo nenudil.

Party stany ochrání hosty před deštěm

Pokud předpověď počasí ukazuje, že hrozí deště, vyplatí se nechat nainstalovat speciální party stany, případně můžete zvolit alternativu v podobě velkých slunečníků. I ty si můžete půjčit u společnosti Party pohotovost, jež se vám tak postará o kompletní zajištění celé vaší akce. Její služby se navíc hodí nejen pro zahradní party, ale i pro spoustu jiných druhů akcí – např. firemní večírky, rodinné oslavy, svatby a další události, na nichž je třeba připravit kompletní program, posezení a občerstvení pro větší počet lidí.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.