Přezouvání kol se blíží: Udělejte si pořádek v garáži

Zima již pomalu odchází a váš automobil si žádá pravidelnou údržbu. Jedním ze základních úkonů, které musíte vykonat, je výměna pneumatik. Zimní gumy musí jít z auta dolů a letní je zapotřebí nazout. S tím logicky souvisí i uskladnění těch, které již nebudete potřebovat. Řešit jej můžete pouhým položením v garáži, nicméně s největší pravděpodobností vám budou hodně zavazet a vy je stejně později přesunete na jiné místo. Pak se může stát i to, že je před další sezonou nebudete moci najít. I proto je nezbytné najít si optimální variantu uskladnění.

Regály na pneumatiky se vyplatí

Vynikající volbou jsou bezesporu kvalitní regály určené právě na skladování pneumatik či jiných objemnějších předmětů. Právě v nich budou pneumatiky uskladněné takovým způsobem, že jen tak díky zajištění nevypadnou a v případě potřeby si je budete moci jednoduše vlastními silami sundat dolů a manipulovat s nimi. Moderní regály na pneumatiky navíc zaberou minimální prostor, takže v garáži nebudou zavazet.

Regál na penumatiky

Vybírejte kvalitu

I tento typ regálů je třeba vybírat ve vysoké kvalitě. U společnosti Regal Sistem máte jedinečnou šanci koupit si opravdu kvalitní skladovací sortiment do dílny včetně tohoto druhu regálů. Jedná se o čistě stavebnicovou konstrukci. Poskládat si tedy budete moci celý systém sami. Maximálně tak využijete prostor ve vaší garáži a uskladněné věci včetně pneumatik budou vypadat dokonale. Veškeré konstrukce podléhají těm nejpřísnějším normám platným v České republice.

Moderní vzhled bez šroubování

Pokud si vyberete regál na pneumatiky, interiér vaší garáže se v pozitivním slova smyslu změní. Konstrukce regálu je pozinkovaná, takže nehrozí, že by se časem mohl jednoduše odírat. Díky této úpravě nebude ani špinit v případě, že se o něj otřete.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.