Pivní sety nabízí skvělé posezení za rozumnou cenu

Jednou z nejdůležitějších součástí každé zahrady anebo sadu je bezesporu posezení. Trávit čas pouze prací bez odpočinku by ostatně nebylo vůbec ideální. Základem posezení je logicky stůl také židle či lavice. Jestliže nechcete mít na zahradě nábytek napevno, pak se vyplatí koupi skládací stoly s lavicemi. Takzvané pivní sety se stávají stále oblíbenějším druhem posezení, a to především díky nízké pořizovací ceně a vysoké kapacitě. Podívejme se tedy na možnosti a výhody pivních setů.

Detail kování setu

Vysoká kapacita za minimální cenu

Na rozdíl od ostatních druhů zahradního nábytku nabízí pivní sety vysokou kapacitu kombinovanou s maximální skladností. Na jednu lavici, která je součástí sestavy, se vejde zhruba 4 až 5 osob. Délka lavice činí 220 centimetrů. Velkou výhodou celého pivního setu je bezesporu i jeho skvělá skladnost. Pokud jednoduše lavici se stolem nebudete na daném místě chtít, pak vše pohodlně složíte a můžete uskladnit někam do kůlny.

Pivní set s opěradlem

Nač dát pozor při nákupu setu

Pokud se pro pivní set rozhodnete, určitě byste měli zakoupit takový, který vás svým provedením dříve či později nezklame. V hobby marketech jsou k dostání opravdu levné sestavy, které mnohdy ale nevydrží i zcela přirozenou zátěž a běžní používání. Pozor byste si měli dát především na tloušťku dosedové lochy, tedy dřevěné desky. Ta by měla činit minimálně 30 mm. Důležité jsou k ocelové součásti. Musí se jednat o skutečně pevné ocelové jekly.

Kruhový pivní set

Nakupujte kvalitu za dostupné ceny

Pokud nevíte, kde sehnat kvalitní pivní set splňující veškeré zmiňované parametry, pak nezoufejte. Stačí se pouze podívat na webové stránky pivniset.cz a vybrat si některý z modelů, které je zde nabízen. Výborné jsou jak klasické typy pivních setů, tak i různé varianty s opěradly slibující ještě větší komfort.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.