Párty stan vám poslouží jako skvělá základna pro každou oslavu i akci

Máte velkou rodinu, která se v létě pravidelně a často schází, ale váš dům není nafukovací? Je vás stále víc, protože se vašim dětem rodí děti, ale i přesto chcete rodinné oslavy prožívat všichni společně? Možná vás čeká oslava kulatin, svatba či výročí svatby a venku chcete připravit zahradní párty. Ať je to jakkoli, strávit celé dny i noci venku můžete bez obav z počasí díky kvalitním a spolehlivým párty stanům.

Vyberte si párty stan dle svých potřeb a přání

U nás můžete kvalitní a ověřené párty stany koupit v zavedeném e-shopu Hawaj.cz. Na výběr máte hned z několika kategorií, a to párty stany Peremium, párty stany Economy, párty stany Economy Light nebo párty stany Premium ohnivzdorný.

Dalšími kategoriemi jsou pak nůžkové stany a PE párty stany. Ke všem typům můžete dokoupit i bohaté příslušenství, nechybí ani pivní sety, abyste se mohli pohodlně usadit, ať už vás bude 60 nebo třeba 400. Na jednom místě lze koupit i výčepní zařízení, abyste si mohli dopřát lahodného pěnivého moku o teplotě, která vám bude plně vyhovovat.

Pro případ, že by se ochladilo, lze použít plynové zářiče, které možná znáte ze zahrádek restaurací, ale jsou stále oblíbenější i v běžných domácnostech, respektive jejich exteriérech. Lze je použít kdykoli a kdekoli je potřeba, vytopí párty stan rychle a bez potíží. Volit můžete modely menší i větší, některé jsou výškově nastavitelné, stejně jako je nastavitelný jejich výkon.

Prostorné a vzdušné párty stany

Aktuálně patří k nejprodávanějším párty stan ohnivzdorný Premium s rozměry 6 x 12 m. Je vyroben z PVC 500 g/m3 s certifikací, konstrukce je kvalitní s obvodovým rámem u země, výztuhami střechy. Plocha tohoto stanu je 72 m2. Plachta je potažena ohnivzdornou vrstvou, která ji dělá navíc ještě pevnější. Švy jsou svařené a každá plachta prochází kontrolou kvality. Stan má vstupní vchod a zadní vchod, nechybí 6 oken na každé straně stanu o rozměrech 1,42 m x 1,27 m, která jsou odnímatelná. Barva stanu je bílá, což je v horkých letních dnech velmi přínosné. Stan je dodáván bez podlahy.

Na druhém místě v prodeji je aktuálně párty stan Economy Light 4 x 8 m v bílém provedení. Konstrukce je tvořena ocelovými pozinkovanými trubkami a plocha stanu je 32 m2. Plachta je vyrobena z PVC 240 g / m2 a stan má odnímatelná 4 okna na každé straně.

Podívejte se na velkou nabídku párty stanů nejen v bílém, ale i v barevném provedení. Jistě si vyberete a vaše zahradní párty, svatba nebo jiná velká akce bude dle vašich představ, ať už bude slunečno, deštivo či větrno.

Náhledové foto: hawai.cz

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.