Párty stan 3×3 m nabízí levné a efektivní zastřešení

Zahradní párty stan

Už se nemůžete dočkat posezení na vaší zahradě pod širým nebem? Po vcelku dlouhé a tuhé zimě je to pochopitelné. Ne vždy se ale takovéto chvilky povedou. Jen si vzpomeňte na nepříjemné silné letní slunce anebo překvapivé přeháňky. I kvůli nim se vyplatí být maximálně připravený! Nechcete-li investovat do drahého pevného zastřešení, bohatě vám postačí moderní jednoduché párty stany. Právě na ně se zaměříme v následujících řádcích. Podle jakých aspektů je vybírat?

Zahradní párty stan

Zaostřeno na konstrukci

Asi nikdo by na zahradě nechtěl mít zastřešení, které se při větším větru zvedne a uletí do neznáma. I proto musí zahradní párty stan mít maximálně pevnou kovovou konstrukci. Zároveň ale mějte vše velmi dobře promyšlené z pohledu rychlosti výstavby. Důležitou roli hraje i pevnost a zároveň pružnost látky, která zajistí jak stínění, tak i dokonalou ochranu proti vodě. Rozmary počasí nejsou v létě žádnou zvláštností. Zároveň je nutné zvolit i designově povedený model, který bude právě vaší zahradě slušet.

Praktická velikost

Myslet byste určitě měli i na praktickou stránku věci. Velké a prostorné párty stany se poměrně dlouho staví a stejně tak je třeba věnovat čas jejich rozložení. Proto je optimální volbou velikost 3×3 m. Do útrob této praktické zahradní stavby se vejde bez problémů 4 až 5 lidí. Stačí pouze pořídit stůl, lavice a uspořádat akci.

Zahradní párty stan

Spousta nápaditých modelů

Párty stan lze sehnat ve spoustě nejrůznějších provedení. Potřebujete-li pouze ochránit před sluníčkem, bohatě stačí variace jenom se střechou. Krytí budete pouze z horní strany, což vám stín zajistí. Naopak pro důkladnější ochranu i proti dešti stojí zato pořídit modely vybavené také bočnicemi, jejichž součástí mohou a nemusejí být okna. Barevných variací je na trhu spousta. Moderní párty stany levně nabízejí například v eshopu HobbyX.cz.

Radek Štěpán

Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.